2737
2739

بچه ها من 21 سالمه دیپلم کامپیوتر دارم 

مسلط هستم به کامپیوتر و آفیس و اینترنت 

تاحدودی هم زبانم و یادگیریم خوبه تو زبان 

اندامم چون خوب بود یه مدت مدل پروژه ایی بودم عکسام ولی جایی نیست ژورنالیه

یه مدتم مدل زنده بودم تو یه ذفتر پخش مانتو 

یعنی برای مشتری های عمده مانتو میپوشیدم تو تن من میدیدن میخریدن

ولی دانشگاه نرفتم هرکدوم از دوستامم رفتن انصراف دادن چون واقعا جیزی یاد نمیدن اونطور ک باید 

حالا من میخوام دوباره یه مدت ب عنوان مدل زنده برم جایی و کم کم خودم مزون بزنم فعالیت کنم 

موفق باشی ولی تو ایران اینده نداره

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه والا ما ارشد هم خوندیم.. کو استقلال 

پس چیکار میشه کرد شاید یکی نخواد با ازدواج کردن مستقل شه بخواد واسه خودش زندگی کنه نمیشه ک تا 40سالگی پیش ننه بابا موند

2738

من خودم دانشگاه رفتنو دوس دارم و به نظرم خیلی تاثیر داره تو افکار

ولی حالا ربطی به مستقلی نداره

مرسی که خیلی ریز به اونایی که دانشگاه رفتن ریدی☺ مستقل بودن یعنی دستت تو جیب خودت باشه و از خانو ...

وا نه عزیزم من معذرت میخوام بد برداشت کردید کلا عرض کردم 

پس چیکار میشه کرد شاید یکی نخواد با ازدواج کردن مستقل شه بخواد واسه خودش زندگی کنه نمیشه ک تا 40سالگ ...

عزیزم همسن های من که 29 30 ساله هستن با مدرک ارشد و دکتری دارن ماهی 3.4 تومن درمیارن. بنظرت با 3 تومن توی جامعه ای که یه دبه ماست 35 تومنه میشه مستقل زندگی کرد؟؟؟ 

مرسی که خیلی ریز به اونایی که دانشگاه رفتن ریدی☺ مستقل بودن یعنی دستت تو جیب خودت باشه و از خانو ...

دانشگاه برای همه خوب نیس اما آبرو مندانه ترین و جهانی ترین راه برای استقلاله اگه کسی به اجبار میاد دانشگاه اشتباه میکنه این خان هم احتمالا به اجبار و برای مدرک اومده

2706