2733
2734
عنوان

مادرشوهر

586 بازدید | 25 پست

کیامادرشوهراشون جلوی شوهر شما لباسای تقریباناجور میپوشن تو خونه؟مثلا ب ا س ن و ایناشونو میندازن بیرون بعدم ادعاشون میشه ب عروساشون گیر میدن ک حجاب داشته باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما کلا لباس محلی میپوشبم اصلا اندام نما نیست پیرزنامون یه لباسا سنگین و گشادی میپوشن فقط دست در تسبیحن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

مادرشوهر من خیلی لاغره بیجاره یدونه بولیز شلوار معمولی میپوشه بعد پدرشوهرم میاد میگه خانمم برو یدونه دامن بپوش ما انقد میخندیم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

خب به پسرش محرمه 

قبل از اینکه من عروسش بشم هم، حتما همینجوری میپوشیده دیگه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706