2733
2734
عنوان

خواستگاری،کمکم کنید

251 بازدید | 9 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون‌ خوب باشه.بچه ها امشب مراسم‌ خواستگاریم‌ هستش،خیلی‌ عجله‌ ای شد .من اصلا امادگی‌ ندارم،تورو خدا هر چی‌ میدونید و هر تجربه ای دارید دراختیارم بزارید ، اینکه چی بپوشم؟چه سوالایی‌ بپرسم؟کی چایی ببرم براشون؟اصلا کلا چه کار کنم؟

من خیلی استرس دارم ،مرسی که کمکم‌ میکنید🙏❤

ببین رک و راست همه چی و بگو 

زندگی نکردن یکجا با جاری و مادرشوهر

دخالت ندادن خانواده ها

و..

من یه دختر جنگجو هستم که برای زندگیم میجنگم😍😍دوست داشتم تیکر و انشالله یه روز مامان بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی چیزی بپوش ک باهاش راحت باشی دست و پات رو نگیره و معذبت نکنه 

چایی هم لازم نیس ببری 

فقط سعی کن خودت باشی 

سوال هم با با چیزای خیلی سنگین شروع نکن با سوالای ساده در حدی ک سطحی بشناسی شروع کن مثل دوست

وقت هست تا شب اول خونه رو مرتب کن وسایل پذیرایی رو آماده کن بعدم ظاهرتو لباس و اینا 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

اومدن برو جلو سلام کن و بشین پیششون 

چایی هم تو نیار🥴

حرف هم نمیدونم چی بگم هر چی دوس داری بگو 

آقا قبول نیس من چرا یه مدت خواستگار ندارم 

😬😬😬

همه تو سایت رفتن خونه بخت من موندم 

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
2740

من کت و شلوار پوشیدم ولی ببین چی بهت میاد شایدبا کت دامن قشنگ تربشی پذیراییم نکن بزار مامانت انجام بده با مامانتم از مهمونا استقبال کن یعنی بعدا نیا 😎😎

من تجربم بالاس 

آهان من جلسه اول حرف نمیزنم بهتر پیش میره

کاربر خانم هستم

لباس راحت و مناسبی بپوش 

ازونا نباشە کە فقط خوشگلە ولی باهاش اوکی نیستی

سعی کن کمتر صحبت کنی بیشتر دقت کن کە طرف مقابلت چی میگە تا ببینی چند مردە حلاجە

بە همە چیز دقت کن

خودت باش . اگە سوالی پرسیدن راستشو بگو حتی اگە فک کردی نباید بگی 

استرسم نداشتە باش تند تند با خودت تکرار کن اگە این نشد هزار تا دیگع هست 😉 کە دیگە فک نکنی همینە و تصمیم یهویی بگیری و دستپاچە شی

چاییم بزار وقتی مادرت بهت اشارە کرد 😂

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩