2737
2734
عنوان

اونایی که روابط اجتماعی و طرض بیان خوبی دارن بیان کمک 🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 26 پست

هیچی اول که برو چه خبرا وتواین کرونایی درچه حالی هستین واینا بعدشم بگو غرض از مزاحمت  یه سوال داشتم پررویی میکنم ببخشیدا ولی واقعا هیشکی بهتراز شما  نیومد تو ذهنم واسه جواب سوالم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون دارتون میشم کلا اگه سعی کنی غیرمستقیم باشه بیشتر ضایع میشه بدتره چون مسئله مهم وجدیه توهم جدی باش

رویا پرداز اینده ایران
عزیزم چقدر سخت میگیری . بگو من میخواستم از تحربیات شما استفاده کنم به خاطر همین مزاحمتون شدم .‌ولی ا ...

آخه آدم خیلی خجالتیم و طرف جای مادرمه خیلی ازم بزرگ تره منم خجالت که بکشم حرفام یادم میره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه آدم خیلی خجالتیم و طرف جای مادرمه خیلی ازم بزرگ تره منم خجالت که بکشم حرفام یادم میره

بنویس رو برگه خوب 

جای مادرته که بهتره  دلسوز تر میشه

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
هیچی اول که برو چه خبرا وتواین کرونایی درچه حالی هستین واینا بعدشم بگو غرض از مزاحمت  یه سوال د ...

آره دمت گرم👌

بعد چه کنم که حرفام یادم میره وحرفای اونم یادم میره 

چون یه آدم خیلی متشخص و دکتره و همسن بابامه بیشتر خجالت میکشم 

2728
بنویس رو برگه خوب  جای مادرته که بهتره  دلسوز تر میشه

چند ماه پیش دیدمشون خیلی رسمی حرف زد ولی میدونی تو چت کردن اون خیلی راحت تر خودمونی تر حرف می‌زد من رسمي ومعذب🤦‍♀️😬

غرض 😥

😂😂باوش حالا اوف

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
نمیدونم چرا هول که میشم سوالای خودم یادم میره  حرفای اون طرفم یادم میره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

پس بنویس ی جا 😂جدی میگم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
نمیدونم چرا هول که میشم سوالای خودم یادم میره  حرفای اون طرفم یادم میره 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منکه سوالامو رو کاغذی یادداشت میکنم حرفای طرفم یا ضبط کن یا یادداشت بردار.چرا هول میشی اونم یه آوم عادیه مثل تو

چند ماه پیش دیدمشون خیلی رسمی حرف زد ولی میدونی تو چت کردن اون خیلی راحت تر خودمونی تر حرف می‌زد من ...

لوس نشو دیگ 

یکم سعی کن محکم باشی

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...