2733
2739
عنوان

دعوامون شده بیاید 😔

258 بازدید | 23 پست

بچه ها من همسرم خیلی خیلی مرد خوبیه خداروشکر... فقط تنهام شکل ما اینک همش سرکاره... حالا ب تایمش کاری ندارم.... جمعه ها بیشتر... شغلش آزاده...مکانیکه...سر این مسئله امروز خیلی باهاش درگیر شدم اومد خونه اصلا رنگ و روش پریده بود.... بچه ها چیکار کنم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداروشکر کن که مشتری داره و کار میکنه.اگه بلعکسش میشد و همش تو خونه بود چیکار میکردی پس؟

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛
2738

عزیزم میشه بدونم ایشون برا کی کار میکنه؟ خرج کیو میده؟ بقال سر کوچه ؟ ایشون برا اسایش و ارامش و رفاه شما داره کار میکنه و سختی میکشه شمام حق داری اما به اونم حق یده تو این اوضاع بد اقتصادی همه باید به فکر باشن خوب بود کار نمیکرد هیچی نداشتین؟

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

درکش کن   از اول شغلشو میدونستی  

شوهر منم  تاجر قالیه  تایم مشخصی نداره تو خونه باشه   

یهو زنگش میزنن  میگن بیا کارگاه  یا بیا حجره  و....

هرزندگی یه مشکلاتی داره عزیزم  

شوهرت خسته و کوفته و رنگ پریده اومده  باید یه نبات گلاب میدادی دستش نه که بحث کنی عزیزم 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 

برو باهاش حرف بزن از دلش در بیار خدا رو شکر کن سر کاره و مرد خوبی هست

خواستت رو ب خوبی بگو چراااا دعوا اگه کار نداشت هم میگفتی سر کار نمیره خدایش با خودمون چند چند هستیم ما خانوما 😃😃

عزیزم اوضاع جامعه خرابه و اقتصاد داغونه

مردا مجبورن کار کنن

شما حداقل کمکت اینه اون تایمی که همسرت خونس یه فضای اروم و شاد ایجاد کنی نه که بدتر داغونش کنی

خداروشکر کن ک خوبه بهش گیرنده بره بادوستاش بگرده بهتره خوشت میاد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706