2733
2739

عزیز هنوز تا شب وقت داری ولی باید استرست کم کنی اگر استرس داشته باشی دیر میشی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه هیچ علائمی ندارم

مگر جلوگیری نداشتی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
جوشانده زرشک اثر داره؟

عزیز چند تا بچه داری

2738

ببین عزیزم هر چی قاعده اوره بخور مثل دمکرده زعفرون یا رازیانه .دارچینم خوبه .خونرسانی رو به لگن زیاد میکنه سریع پریود میشی.فقط اگه فک میکنی بارداری این کارو نکن خدا صلاح بنده هاشو بهتر میدونه بسپر به خودش .خودش کارشو بلده

من فقط توی دنیای به این بزرگی یه ارزو دارم .اونم داشتن بچه ای از کسی که مرد ترین مرد دنیاست .خدایا شوهرم خیلی سختی کشیده تو زندگی .خودت میدونی که چقدر دل رحم و مظلومه .اگه من بنده ی بدی هستم .فقط و فقط به خاطر این که دل اون شاد بشه بهمون بچه بده و این بار برامون نگه دار.💔💔