2733
2739
عنوان

آقایون سایت بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1638 بازدید | 218 پست
شما عصبانی بشی میگی برو ب درک؟؟

هر کسی حدی داره ظرفیتی داره یکی ساکت میشه یکی داد و بیداد میکنه یکی متاسفانه پرخاشگری میکنه...

شما خودتم عصبانی بشی تو روی طرف نگی تو دلت میگی بره بدرک

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که تو عصبانیت هرچی تو ذهن و دهنش در میاد میگه به دوست داشتنش هیچ امیدی نیست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2728
زر زده تو ب دل نگیر

شایدم دوستت دارم هاش زر و دروغ بوده

دل این کسایی که دوس میشن دل نبندین خیلی هاشون من دیدم گفتن اونا فقط برا دوس شدن خوبن نه ازدواج

البته خودم اصلا اهل دوستی نیستم 

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2740
عشق من میگه من وقتی عصبی هستم چرت زیاد میگم تو باو نکن وبه خودت نگیر😆😂😂😂

دقیقا خخخخ اینقدر از این دعوا ها داشتیم به غلط کردن میوفته بعدش

البته تقصیر منم بودااا هی غر میزدم تو دعوا😁😁😂😂

بله قضیش مفصله

خب شما تو اون قضیه مقصر بودی کاری نکردی که نباید میکردی که این برخوردو کرد؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
برو بدرک گفتن دخترا یعنی "نرو و بیا" اما مال مردا بستگی به این داره که تازه خودارضایی کرده باشن یا ...

این چه حرفی آخه

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...