2733
2739
عنوان

دختر خاله قشنگم

426 بازدید | 17 پست

من یخاله بیشتر ندارم و خیلی هم دوسش دارم خالم دو تا دختر و ی پسر داره دخرت خاله بزرگم 27 سالشه نمدونم چرا ایقد بدشانسی میاره تو زندگیش یبار باردار شد بچش سقط شد ی مدت بیماری لوپوس گرفت و روماتیسم داره الانم داره ها دوران راهماییش اپاندیسش ب مشکل خورد این بیماری لوپوس اصلا بیماری خوبی نیست حتی ممکنه باعث مرگ بشه کلا همش دکرته بدبخت نمدونم باز دوباره حامله شد بش گفتن ممکنه بچت بمیره هر روز س تا امپول ازین امپولایه لوپوسیا میزد بعد تا بچش سالم ب دنیا اومد الان بچش ی سالشه دیشب خبر دادن تصادف کرده دخرت خالم دیگ واقعا اشکم در اومد از وقتی ازدواج کرده داره سختی میکشه تو رو خدا برشا دعا کینین ب دعاتون نیازمندم 

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم از این ب بعد خوشی و خوشبختی رو ببینه😍 الان حالش بهتره

ن دسش شکستهمیخوان عملش کنن زنگ زدن دکترشم کرونا داره نیس 

2728

آخی بنده خدا

براش صدقه بذارید ان شاءالله به زودی خوب بشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
خب خالت بگو عقیقه اش کنه...بلا وحادثه ازش دور میشه ان شاا..

ن بابا ما ههمون وقتی دنیا میاومدیم پدربزرگم عقیقمون مکردن بخدا از دیشب دارم گریه میکنم نمدونم کاری هم از دستم برنمیاد بعد بدیش اینه ک الان بیمارستان بستری خدایی نکرده اگ کرونا بگیره ریه هاش بد درگیر میش و معلوم نیس چ اتفاقسی بیفئته

خب زنوگیش طلسم شده یه ی سحر باطل بگیره قران بخونه تو خونش چهار قل و ونیکاد آویزون کنه

اتفاقا میگفت رمانی ک تو عقد بودیم ی بنده خدای اومده خونهپدر شوهرم ک ما نمیشناختمش بعد چاقو روب رده اونور دست پدر شوهرم هیچکارش نشده بعد گفته همتون سراتونو بزارین رو زمین چشماتونو ببندین میگ من زیر چشمی نگا میکردم از همون زمانم مشککلاتش شروع شده شایدم بخاطر همونه بعد میگ بنده خدا رفته یهو غیبش زده

شوهر و بچش تو تصادف خوبن

شوهرش خوبه بچشم خوبه دلم براش ی ذره شده البته من میگم شاید چشم زخمه اینم هست ک زمانی ک خالم جهیزیشئ گرفت خیلیها چشمش زدن

طفلی چه شانس بدی داره.

خدا کمکش کنه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2706