2737
2734

سلام دوستان خوب نی نی سایتی من یک درخواست دوستانه و خواهرانه داشتم وقتی مادری از مشکل کودکش میگه حتی اگه چیز خاصی نباشه راهنمایی اشتباه نکنیم شاید بر فرض پسر من به خاطر اتیسم کلام نداشته یا درک کم در سن پایین

ولی پسر یا دختر دیگری کلام نداشته و بر اثر ارث بوده یا بقیه مشکلات رشد و تکامل

مراحل رشد و تکامل کودکان درسته با هم متفاوته و فرق داره و میشه بهش زمان داد ولی وقتی دیگه یک کودک تو ۲ و نیم سالگی کلامش درست نیست یعنی کلمه نمیگه یا درکش مشکل داره یا توانایی که داشته را توش پسرفت کرده یا توانایی های حرکتی اش  بهتره یک ارزیابی بشه توسط دکتر متخصص و روانشناس اینگونه اگه مشکلی باشه زودتر براش اقدام میشه اگر هم نباشه خیال مادر و پدر راحت میشه

ولی با راهنمایی های  اشتباه و مقایسه های ما  که بچه فلانی هم اینطور بود و درست شد و...که میدونم از رو سر دلسوزیه و نمیخواهیم نگرانش کنیم گاهی اون مادر و پدر راه را به بیراهه میرن و ممکنه بعدها ما خودمون نبخشیم و اون مادر بگه ایکاش به حرف آن ها گوش نمیدادم .......این دردلی بود که بارها دوست داشتم مطرح کنم ولی فرصت نمیکردم

وقت همگی بخیر 🌹❤️

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بلهدرسته از خیر خواهیه ولی ب بیراهه میکشه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطمئن باش هیچ مادری هم فقط به امید حرف های مردم بیخیال مشکل بچش نمیشه .میان اینجا ی نظری میپرسن ولی ...

نه گلم دیدم که میگم عزیزم بعضی ها میگن میرسه سن مدرسه درست میشه تو کلینیک های توانبخشی متاسفانه از این موارد زیاد میان

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بلهدرسته از خیر خواهیه ولی ب بیراهه میکشه

دقیقا این از انسان دوستی ما ایرانی ها و شرقی هاست ولی خب گاهی به ضرر میشه

مرسي از مطالب مفيدتون🌹🌹🌹 بله حق با شماست هميشه نبايد اظهار نظر كرد 

خواهش میکنم عزیزم

نه گلم دیدم که میگم عزیزم بعضی ها میگن میرسه سن مدرسه درست میشه تو کلینیک های توانبخشی متاسفانه از ا ...

واو چه جالب . من خودم اگه مشکلی به نظرم تو رشد بچم باشه چندین جا تحقیق میکنم شاید یکیش هم اینجا باشه

2738
واو چه جالب . من خودم اگه مشکلی به نظرم تو رشد بچم باشه چندین جا تحقیق میکنم شاید یکیش هم اینجا باشه

اره گلم تو صفحات گفتاردرمان ها و کاردرمان ها و کلینیک هایی که میرم اینقدر از این سهل انگاری ها وجود دارند که من لازم دیدم این مورد بگم 

بچه ها من یه دختر ۱۸ ماهه دارم بیشتررعلائم اوتیسم داره اینکه به اطرافش بی توجهه حرف نمیزنه علاقه به یه کارتون خاص داره بهم نگاهدنمیکنه اسمشووصدادمیزنم نگاه نمیکنه خیلی نگرانم دارم سکته میکنم 

بچه ها من یه دختر ۱۸ ماهه دارم بیشتررعلائم اوتیسم داره اینکه به اطرافش بی توجهه حرف نمیزنه علاقه به ...

مادر گرامی به جایی نگرانی ببرش ارزیابی