2733
2739
فقط اسپری کانفورت ترکیه ای بگیر فوق العادس

فقط گلم ازکجابایدبگیرم؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
اسپر بگیر با دستگاهش...تایم دار بزار خود ش اسپری میکنه....میتونی با نورم تنظیم کنیش

ازکجابگیرم؟قیمتش چقدره؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازکجابگیرم؟قیمتش چقدره؟

داروخونه ها و مواد شوینده فروشی‌ها دارن قیمتش از صد شروع میشه 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
من دو سه تا بو گیر گذاشتم تو و همس اب وایتکس میریزم تو دستشویی و هر بار ک بریم دستشویی اسپره خوشبو ...

وایتکس زیادبرای آدم مضره ها

2728
ازکجابگیرم؟قیمتش چقدره؟

من از دکه عطر فروشی خریدم...

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
فقط گلم ازکجابایدبگیرم؟

از مغازه هایی که مواد شوینده میفروشن تهیه کن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔