2410
2553

بسته نیست شوهرم میگه یه درپوش خوب میزارم شایدبهترشه،ولی کسایی که دستشوییشون توخونست ویه بوگیریاخوش بوکننده عالی دارن بگن،آخه میگن یه عروسک هایی هستن کوجولوتوماشینم آویزون میکنن بوخوب میدن یااسپری هی بریم هردفعه اسپری کنیم یا...؟؟هرچی میدونید بگید ممنون

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ما از این دستگاهها داریم که اسپری توش میخوره تنظیم کردیم هر وقت برق دستشویی روشن میشه یه پیس میزنه.همیشه هم دستشویی خوشبوعه

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اسپری کانفورت ترکیه ای بگیر فوق العادس

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2456

اسپر بگیر با دستگاهش...تایم دار بزار خود

ش اسپری میکنه....میتونی با نورم تنظیم کنیش

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

باید حتما سرشو از این بستا بذارین.

چاه بست

وگرنه بوش نمیره. اون عروسکها برای وقتی خوبه که چاه بست هست. بعد اونا هم میذارن. وگرنه تنهایی کافی نیست

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2714

از اون دستگاه هاي اسپري اتوماتيك بخر وصل كن دسشويي

دسشويي عمه شوهرم اينطوريه

بيچاره يسره فقط دسشويي ميشورن آب ميريزه

ميگه خجالت ميكشم

فوق العاده با سليقش

يعني دو نفر برن اب كم بريزن شديد بو ميده دسشويي شون

خونه مام اینجوره من هر دفعه یه افتابه اب پر میریزم بو میره 

جالبی اینجااینکه فنشو روشن میکنیم بوهامیادتوپذیرایی وبدترم میشه آبم میریزیم حتی ببخشیددطتشویی هم نکنی فقط بری پاهاتوبشوری اونم باآب سردبارم بومیادانگاررفتی ۲ کزدی نشستی🤢

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
ما از این دستگاهها داریم که اسپری توش میخوره تنظیم کردیم هر وقت برق دستشویی روشن میشه یه پیس میزنه.ه ...

قیمتش چقدره؟

عیب از رینندست!

جالبی اینجااینکه فنشو روشن میکنیم بوهامیادتوپذیرایی وبدترم میشه آبم میریزیم حتی ببخشیددطتشویی هم نکنی فقط بری پاهاتوبشوری اونم باآب سردبارم بومیادانگاررفتی ۲ کزدی نشستی🤢

2706