2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید ی ذکر بهتون یاد بدم ک هر هفته براتون پول بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12200 بازدید | 229 پست
بچه ها پول براتون اومد منو هم دعا کنین 

من به قرآن وخدا خیلی اعتماد دارم مطمئنم جواب میده مرسی از پیشنهادت خدا خیرت بده🙏🌹البته این پول اگه به شخص خودم برسه خوبه چون به همسرم برسه به من نمیده😂😂

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب قدری این ذکر خوبه هر هفته برام پول میاد ب بهانه های مختلف

منبع موثق این ذکر،کجاست؟

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
سلام استاتر عزیز شما الان افقانستان زندگی میکنید؟؟؟

اره

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2728
سوره واقعه بعد نماز مغرب و سوره یس بعد از نماز صبح و دعای پدر و مادر و نیکی کردن بهشون واقعا برای ثر ...

من سوره واقعه روبعد نماز مغرب وعشا میخونم سوره یس والرحمن وبعد نماز صبح

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
من به قرآن وخدا خیلی اعتماد دارم مطمئنم جواب میده مرسی از پیشنهادت خدا خیرت بده🙏🌹البته این پول اگه ...

ممنونم 

ب خودت میرسه مطمئنا 

هفته های اول پول کمه ولی بعدا زیاد میشه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
مرسی اسی خیلی پول لازمیم...مطمئنم جواب میده این ذکر

خواهش میکنم انشالله ک جواب میده 

2738
😂😂😂

خانمی امضاتو پاک کن...یجورایی قران رو داری ناخوداگاه،بی احترامی میکنی...پشت پا میخوری دور از جون..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خانمی امضاتو پاک کن...یجورایی قران رو داری ناخوداگاه،بی احترامی میکنی...پشت پا میخوری دور از جون..

ن بی احترامی نمیکنم 😨

خزانه ی ثروت بی انتهای خداوند میتونه به همه ی ما پول بده و اینم بگم به سنگ هم اعتقاد داشته باشی اون سنگ یه روزی یه جایی به کارت میاد... اینجا خیلی ها میگن قانون جذب خرافاته ولی در مورد ارتعاش و انرژی که دنیا بر پایه اش ساخته شده بخونین.. این ایه رو نخوندم ولی جمله تاکیدی میخونم و مینویسم و همیشه برام پول اومده و روزهای دوشنبه و چهارشنبه سوره تکاثر ۴۰ بار خیلی خوبه

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2706