2737
2739
عنوان

زندگی مجردی خوبه یا متاهلی؟؟؟؟

277 بازدید | 49 پست

به نرم خودم مجردی البته فعلا ازدواج نکردم دوست دارم از تجریاتون بگید

گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم   که دگر بار گناهی نکم  .....بوسه دادی چو لبم برخواست از لب تو   توبه کردم که دگر توبه بیجا نکنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر بتونی زندگی متاهلیو مدیریت کنی 

زندگی مشترک عالیه

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728

مجردی فقط

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2738

مجردم توی هشتاد درصد موارد راضیم

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
من از مجردیم راضی نیستم

ععع چرا؟؟؟

گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم   که دگر بار گناهی نکم  .....بوسه دادی چو لبم برخواست از لب تو   توبه کردم که دگر توبه بیجا نکنم  
2706