2733
2739
عنوان

طراحی لباس

241 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان من ۱۸ سالمه دیپلم خیاطی لباس زنانه رو دارم و طراحی لباس هم انجام میدم خواستم از کسایی که طراحی لباس به صورت حرفه ای انجام میدن بپرسم که چجوری باید طرحامو به فروش برسونم و کجا چون من همسرم روی کار کردن سختگیره دوست دارم تو خونه طرح بزنم و برای یک مزون یا تولیدی بفرستم ممنون میشم راهنمایی کنین

ببین باید مدرک طراحی لباسم داشته باشیا بعد ب طور حرفه ای باید بلدباشی.اگر ازاین دوتا مطمعنی و دلت قرصه ب چن تا از پیجای خیاطی یا مزون مانتو اینا دایرکت بده باهاشون صحبت کن ببین چی میگن

پناه برتو ک بی واژه مرامیشنوی.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلد نیستم‌بفرستم تازه تو نینی سایت حساب باز کردم راهنمایی میکنی عزیزم که چجوری بفرستم؟

همون قسمت که نظرتو مینویسی یه کادر کنار ایموجی هست اونجا رو بزنی دسترسی داری به گالری منم طراحی رو دوست دارم منتها نمیدونم چطور باید شروع کنم باید حتما مدرکشو داشته باشم یا نه

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  

توی تلگرام یه کانال هست کاریابی پوشاک

اونجا من دیدم ک هر کسی تو هر زمینه ای هست اگهی میده از تولید کننده هست تا طراح و خیاط

برو سرچ کن ب اسم‌کانال کاریابی پوشاک انشالله ک ب درد ت بخوره

همون قسمت که نظرتو مینویسی یه کادر کنار ایموجی هست اونجا رو بزنی دسترسی داری به گالری منم طراحی رو د ...

سایت خرابه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2740
همون قسمت که نظرتو مینویسی یه کادر کنار ایموجی هست اونجا رو بزنی دسترسی داری به گالری منم طراحی رو د ...

اگه مدرک داشته باشن مطمعنا راحت تر به بازار کار میرن ولی تقریبا یک سال پیش تو یه پیج خوب خواستم مجازی یاد بگیرم قیمت هر ترمش خیلی زیاد بود واقعا ترسیدم که خیلی خرج کنم و بعد به جایی نرسم

بهت پیشنهاد میکنم به یک مشاور به خصوص مشاور آموزشگاه که سالها تو این کار هستند زنگ بزنی تو گوگل سرچ کن آموزشگاه پیشکسوتان اگر اشتباه نکنم نزدیک مترو تجریش باشه تماس بگیر مشاوره میدن 

من با آموزش نرم‌افزار مارولوس دیزاینر طراحی هامو انجام میدم و برای مزون های مختلف کارمیکنم همچنین میتونی به صورت فریلنسی هم کار کنی و کسب درآمد کنی برای آموزش پکیج آموزش مارولوس دیزاینر میتونی از سایت آپادمی پکیج تهیه کنی