2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنظرم خیلی غیر منطقیه پولتو بدی بعد دوسال یه ماشین ب قیمت روز بهت بدن.اینا دیگ مردمو دور ازجون ...فر ...

دوسال پولت تو حسابشون باشه بعد به قیمت روز بهت بندازن که ممکنه تا اونموقع قیمت بازار و کارخونه هم یکی شده باشه یعنی دیگه باید بری خودتو بکشی

اره شاید ولی خیلی کم.من داداشامو ثبت نام کردم فک کردم فروش فوق العاده اس بعد ک دیدم اینه رفتم همه رو ...

اره جاری منم ثبت نام کرده بعد دیده اینجوریه دیگه نمی‌دونست چکار کنه گفت اگرم اسمم در بیاد نمیخوامش

دوسال پولت تو حسابشون باشه بعد به قیمت روز بهت بندازن که ممکنه تا اونموقع قیمت بازار و کارخونه هم یک ...

دقیقا.مثلا برای پژو باید ۶۳میلیون بدی اونا کاروکاسبی بکنن باهاش بعد خودتم ب قیمت روز ماشینو بهت بدن😐اگ همین پولو بریزی بانکم بعد دوسال لااقل ی چندرغازی روش میاد.هرجای دنیا اینو بگی بخدا مسخره میکنن شعورادمو اینا کین دیگ

اره جاری منم ثبت نام کرده بعد دیده اینجوریه دیگه نمی‌دونست چکار کنه گفت اگرم اسمم در بیاد نمیخوامش

کار خوبی میکنه‌ برا چی اونا همش باید سود کنند.این همه دولت ب نفعشون امتیاز میده یبار اونام ب نفع مردم امتیاز بدن

2738