2737
2739
عنوان

ترس از لاغری😐

122 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من خیلی چاق و لاغر شدم الان تصمیم جدی دارم که لاغر کنم که بتونم به زندگیم برسم چون واقعا خجالت میکشم برم دنبال ازدواج زیادم چاق نیستم ولی خب عادی هم نیستم چیکار کنم لاغر بشم اما پوستم شل نشه یکی از راهکار هاش جراحی بعد از لاغریه پوست رو میکشن اما واقعا واهمه دارم از این کار مثل سلاخی میمونه تازه ممکنه عفونت هم بگیری دیگه بد تر خوشحال میشم بدونم نظرتون چیه چطور از افتادگی پوست جلوگیری کنم من ۲۳ سالمه .

مردی از جنس جامعه🙂 به امید جهانی بدون خشم علیه بانوان سرزمینم 🌺

اگه سرعت لاغر شدنت کم باشه شاید بتونی جلوگیری کنی

اما افتادگی پوست برای اوناییه که خیلی وزنشون زیاده شما که میگید خیلی زیاد نیست

من نظرم اینه که هر ۱۰ کیلویی که کم میکنن باید یه مدت استراحت کنن و تثبیت بگیرن تا مشکل پیش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با یه خوندن یه کتاب زندگیم عوض شد الان طوری شدم اشتهای هیچی ندارم تو فیدیبو هست میتونی بخونیکتاب از رژیم لاغری کاری ساخته نیست نوشته باب شوارتر

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

ول کنین توروخدا ۲۳ سالته این همه میوفتی تو فکر

خب جاق باشی مگه چیه.یا لاغر باشی

من که توپ بشم یا اسکلت اصلا برام مهم نیست

همه مون میمیریم میریم زیر یه وجب خاک چیه هی لاغر کنیم چاق کنیم خودمونو اذیت کنیم

ماهیت ادم مهمه نه هیکل و قیافه

با اجازه من یک تپلوی ۸۷ کیلویی هستم.اصلام برام مهم نیست.خیلیم خوشکلم😁😁😁😁

من با یه خوندن یه کتاب زندگیم عوض شد الان طوری شدم اشتهای هیچی ندارم تو فیدیبو هست میتونی بخونیکتاب ...

عزيزم چند صفحه هستش؟؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2740
ول کنین توروخدا ۲۳ سالته این همه میوفتی تو فکر خب جاق باشی مگه چیه.یا لاغر باشی من که توپ بشم یا ا ...

وزنتون که بالا نیست خدا خیرت بده تفکرتو دوست دارم 😄

مردی از جنس جامعه🙂 به امید جهانی بدون خشم علیه بانوان سرزمینم 🌺