2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عکس یا باس..ن با شرت صورتی😂

همون ک پشن باس ن دو تا فلش هست؟ اون مگه برا باس ن و کمر نیس؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
خاستم بفرستم نشد ببین تو‌گوگل پلی سرچ کن ورزش باس..ن یه برنامس نوشته ورزش باس.ن ب فارسی بعد عکس باس. ...

پیداس کردم فقط انگلیسی هس یتوضیح بده چقدر وچه زمانایی کار کنم

خیلی نیاز دارم

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟
اره همونه نه برا همه جا بدن هس  هرروز تمریناش فرق میکنه

من اونو قبلا انجامش دادم.. حس میکنم لاغر شدم بعدش... شونه هام فرقی نکرد .. فقط فرم با سن و پاهام خوب شد ولی لاغر شدم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
پیداس کردم فقط انگلیسی هس یتوضیح بده چقدر وچه زمانایی کار کنم خیلی نیاز دارم

ببین دیدی جلو هر تمرین یه عدد نوشته مثلا نوشته×۱۴یعنی چهارده بار باید بزنیش بعد اینک حرکتو زدیش زیرش یه تیک هس میزنی۳۰ثانیه استراحت میکنی بعد میری حرکت بعدی

2706