2737
2734
عنوان

کسی میخواد زبان یاد بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 25 پست
خیلی هم عالی🌹  ببخشید عزیزم. نمیشناختمتون فکر کردم برای یادگیری پست گذاشتید موفق باشید

خواهش میکنم😍

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزینه اش؟

بابت هزینه گفتم اصلا نگران نباشین خودمون با توجه به سطحت و همینطور توان مالیتون تعیینش میکنیم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
خواهش میکنم😍

مثلا ماهی ۲۰‌تومن‌😂😂

البته شوخی کردم باید با همسر گرام مشورت کنم بازم شما کف هزینه رو بگو تعارف نکن 🙂

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2731
سلام درموردش توضیح میدی من دوس دارم یاد بگیرم ولی صفر صفرم😅

عزیزم  از طریق واتس آپ چت و وویس و تماس یه جلسه تعیین سطح داریم تا با ترمتون آشنا بشیم و شماهم با روش تدریس آشنا میشید و این که اگه نخواستید و راضی نبودین ادامه نمیدین و هزینه هم جلسه ای حساب میشه و خودتون میتونین پیشنهاد بدین نمیخوام برای کسی سخت باشه و مهم یادگیریه

اخه اینترنتی چجوری میشه

آنلاین عزیزم و من خودم شخصا تضمینت میکنم برای تدریس هم بخوای یاد بگیری مورد پسندم باشی پیش خودم میتونی شروع به کار کنی

2740
آنلاین عزیزم و من خودم شخصا تضمینت میکنم برای تدریس هم بخوای یاد بگیری مورد پسندم باشی پیش خودم میتو ...

کلا بخوام یاد بگیرم چن وقت طول میکشه؟

اخه انلاین خوب نیستش باید مدرک بگیری

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
کلا بخوام یاد بگیرم چن وقت طول میکشه؟ اخه انلاین خوب نیستش باید مدرک بگیری

نگران مدرک نباش کارهاش و اوکی میکنم برات