2726
عنوان

کسی میخواد زبان یاد بگیره؟

181 بازدید | 25 پست

سلام بگین تا هماهنگ بشیم 

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

هماهنگی میخواد مگه؟🙄

من فکر کردم سوالی چیزیه...

اگه صفرید برید کلاس

اگه نه، از کتاب داستانهای سطح خودتون شروع کنید 

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
اگه از پایه شرو میشه بله

بله درخواست و قبول کن هماهنگ بشیم 

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
هماهنگی میخواد مگه؟🙄 من فکر کردم سوالی چیزیه... اگه صفرید برید کلاس اگه نه، از کتاب داستانهای سط ...

تدریس میکنم جانم آنلاین 

منم دوس دارم ازپایه

درخواست و قبول کن‌تا توضیح بدم برات شرایطو 

تدریس میکنم جانم آنلاین 

خیلی هم عالی🌹

ببخشید عزیزم. نمیشناختمتون فکر کردم برای یادگیری پست گذاشتید

موفق باشید

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
خب حدود هزینه رو بگید که اگه نتونستم شرمندتون نشم 

جانم به سطحتون بستگی داره و نگران هزینه نباش میتونی خودت هم هزینه پیشنهادیتو بگی مهم برای من یادگیریه باهم کنار میایم

2706