2733
2739
عنوان

بیاید بگید این حرف یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 45 پست
شوهرم منو برده بالا؟ی توصیح میدی دوهزاریم بیفته خنگ شدم 🤦‍♀️

😂😂😂😂😂ببين الان من مثلا شوهر كنم جلو شوهرم ب بابام نميگم تو ميگم شما ،الان منظوزم و گرفتي ؟ينيً جلو شوهرم ميخوام ب خانوادم احترام بزارم هم خانوادم و ميبرم بالا ك شوهرم ب خانوادم احترام بزاره هم شوهرم برام خيليً ادم با ارزشيه ك جلوش ميخوام مؤدب باشم 

لا اله االله
😂😂😂😂😂ببين الان من مثلا شوهر كنم جلو شوهرم ب بابام نميگم تو ميگم شما ،الان منظوزم و گرفتي ؟ينيً ...

😂😂😂تازه مجردم هستی؟🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چ لحاط

اخه گفتی مادر شوهرت گفته وقتی نیستی مارو تحویل نمی گیره یعنی شاید دلش بخواد توهم همیشه باشی البته من دقیق مشکلات شوهر وخانوادشو نمی دونم شاید می خواد احترام خانواده خودش تاحدودی پیش شما حفظ بشه

کاربر جدید نیستم 
2738
اخه گفتی مادر شوهرت گفته وقتی نیستی مارو تحویل نمی گیره یعنی شاید دلش بخواد توهم همیشه باشی البته من ...

اهان یعنی منم بیشتر بیام اینجا؟و اینجوری احتراما حفط میشه افرین دمت گرم گل گفتی😘😘

انگار خودشیرینی کردی جلوی مادرشوهر . البته خوب کردی . و اینکه وقتی تو نباشی گویا شوهرت با اونا حرف ه ...

اره من فک میکردم منطورش اینه ک تو هستی با ما حرف میزنه میگه میخنده و مثلا گاهی هم بحث میکنه فک کردم میگه یعنی نکنه تو هستی یادش دادی باما بحث کنه .ک دوستان گفتن ن این منطورش،نیس نطرتو چیه؟

والا من مادرشوهر تو نمیشناسم که. ولی از این حرفش چیز بدی برداشت نمیکنم. تازه یه جورایی داره از تو تعریفم میکنه. منظورش اینه که وقتی تو نیستی، شوهرت همینقدر احترامم به ما نمیذاره(فارغ از این یه مورد دعوا)

وقتی عیب پسرشو گفته و یه جورایی از تو تعریف کرده دیگه نباید بد جوابشو بدی

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
والا من مادرشوهر تو نمیشناسم که. ولی از این حرفش چیز بدی برداشت نمیکنم. تازه یه جورایی داره از تو تع ...

جواب ندادم بعد چن دقیقه  فقط گفتم کار سخت خستش کرده همین 

اره من فک میکردم منطورش اینه ک تو هستی با ما حرف میزنه میگه میخنده و مثلا گاهی هم بحث میکنه فک کردم ...

نه بابا اصلا این منظورو نداشته . طفلکیا چرا پسرشون باهاشون بئرفتاره. فرصت خوبیه تو خودتو جا کنی هم عزیز میشی هم باعث گرمی محفل اونا میشی 

2706