2737
2739
عنوان

کروناست آیا؟؟؟؟

144 بازدید | 25 پست

من ببست روز پیش یه سرما خوردگی کوچیکی داشتم که رفتم دکتر گفت نگران نباش یه سرم زد و میشه گفت حالم بهتر شد ولی تا اونموقع تا الان حس بویایمو از دست دادم،،،هیچ بویی رو حس نمیکنم میگم نکنه کروناست هر چند الان حالم خوبه ولی خب حس بویایی ندارم

بنظرتون کی  حس بویاییم بر میگرده؟؟؟من نگرانم

لطفا برا خودتون زندگی کنین❤🥰 دوست دارم خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمی طول میکشه ولی خوب میشه

اگه علایم دیگه کرونا رو پیدا کردید حتما باز به دکتر مراجعه کنید

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738
Bدیگه وقتی بویایی ندارین صدووبیست درصد. کرونا بوده دیگه نمیدونم چرا. این دکترا انقدر بی سواد شدن

الان من چون فک میکردم کرونا نیست خودمو قرنطینه نکردم ،،،نامزدمم یکم مث من شد ولی اون حس بویاییشو از دست نداد ،، مامانم و حتی داداشم که الانم اون یکم سرماخوردگی یا همون کرونا رو داره ولی خب حال عمومیش خوبه

وایی😶 حالا حس بویایتون برگشت؟

منم مریض شدم دکتر رفتم قرص شربت داد بزور بهتر شدم ولی هنوز حس بویایی ندارم گاهی بو حس میکنم دوباره مث قبل میشه ولی چندهفتس فعلا خوب نشدم😐

جز بی حوصلگی هیچی نمونده واسم...
منم مریض شدم دکتر رفتم قرص شربت داد بزور بهتر شدم ولی هنوز حس بویایی ندارم گاهی بو حس میکنم دوباره م ...

خیلی حس بدیه باورت میشه از اون اسپری حشره کش زده بودم هیچی حس نمیکردم🤦‍♀️

من باردارم از دو‌روز پیش فقط سرفه میکنم ولی اصلا تب ندارم ، در اثر سرفه گلومم متورم شده ، بنظرتون کر ...

منم تب نداشتم والا دکتر گفت نگران نباش،،،

2706