2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرم گرون ميشه خوبم ميشه! چون اين سياستشونه... الان همه جنسا دوبرار شدن ولي سكهو دلار كمتر ميشه اي ...

ینی بخاطر سود خودت حاضری یه ملت بدبخت بشن و گرون بشه؟خب اگر میدونی گرون میشه چرا دیگ سوال میپرسی شالله ک بیاد رو یک تومن 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2738
ینی بخاطر سود خودت حاضری یه ملت بدبخت بشن و گرون بشه؟خب اگر میدونی گرون میشه چرا دیگ سوال میپرسی&nbs ...

عزيزم ملت داره بدبخت ميشه پودر لباسشويي ٦تومن شده ١١ تومن و خيلي چياي ديگه مرغ ٤٠

فقط قيمت سكه رو نگه داشتن . 

ملت بايد به قيمت خورد و خوراك توجه كنن ، نه سكه . 

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
عزيزم ملت داره بدبخت ميشه پودر لباسشويي ٦تومن شده ١١ تومن و خيلي چياي ديگه مرغ ٤٠ فقط قيمت سكه رو ن ...

قطعا اگر دلار و طلا ثابت بشع اوناهم ب یه ثباتی میرسه 

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
قطعا اگر دلار و طلا ثابت بشع اوناهم ب یه ثباتی میرسه 

نه ... چون از وقتي بايدن اومده سكه رو اووردن بپايين  اما قيمت جنسا رو ببين؟ ٥٠درصد ٥٠درصد ميره بالا

همه چي دست خودشونه

می دونم که نزدیک سال نو میلادی جهانی گرون میشه طلا

الانم قیمت طلا و دلار به قیمت اجناس نمی خوره همه چی در حال افزایش قیمت این دوتا رو به کاهش! مشخص 

امیدوارم مواد خوراکی احتیاجات مردم بیارن پایین نه این قیمتها! برنج کیلو ۳۸ ت اخه؟! 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
می دونم که نزدیک سال نو میلادی جهانی گرون میشه طلا الانم قیمت طلا و دلار به قیمت اجناس نمی خوره ...

دقيقا

قيمت دلار به ما چه

قيمت گوشت و مرغ به ما مربوطه

2706