2733
2739
عنوان

خانوما میشه بیاین فوریه در مورد کرونا و مهمون

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو ب مامانت، ببین یه نفس دمنوش بخورید، هم گرمه هم مایعات محسوب میشه، شوهر من گرفت انقد بهش دمنوش دادم سر دو روز علایمش رفت نذاشتم به جاهای باریک برسه، البته شایدم سرماخوردگی بود، هرچی بود تو نطفه خفه شد. خودمم میخوردم اگرم گرفتم نشون نداد، به بچمم یه نفس شیر دادم اونم بروز نکرد

مامانِ لیانا
جواب ازمایش کورونا قطعی نیست تازه ازمایشش گرونه

نه از حالت عمومی طرف هم میفهمن یا از رو اکسیژن خونش

تۅ ݦݦلکتی زندڱێ ݦێڪنیم کہ ݦࢪدݦٵنݜ بعد از دࢪێٵڢٺ ݐۅݪ ٵز ڂۅدݐردٵز ݦیشمارنش👺
2738
الان شوهرم میگه خوبم نگرفتم

وااااامگه اینجوریه که خود فرد بگه؟؟؟؟میدونی چن نفرو همینجوری بردن ازمایش  واسه چچیز دیگع واتفاقی کرونا مثبت بودن ونمیدونستن

یه مهمونی نده عزیزم که پشیمونیش خدایی نکرده تا اخر عمرتون واستون بمونه،کرونا بالاخره میره ولی یه چیزایی نه

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
یه دکتری تو آمریکا میگفت اینا دوباره نمیگیرن ویروس تو بدنشون مونده دوباره عود میکنه میگفت هیچ کشور ...

بهداشت جهانی اوایل کرونا یه سری داروها رو تست میکرد روی این ویروس. بعد به نتیجه رسید که یه تعدادشون باعث مرگ و میر بیشتر شده و متوقف کرد. ولی همونا تو ایران هنوز دارن تجویز میشن. بعضی دکترا حتی زحمت اپدیت کردن اطلاعاتشونم نمیکشن... هیچ بعید نیست این اتفاق بخاطر همین داروها باشه

حرفی نیست 🥲
2706