2733
2734

سایت خرابه و من عکس رو آپلود کردم

اینجاس

داشتم درس اطفال میخوندم. رسیدم به جدول تکامل اطفال. اولش قنننننند تو دلم آب شد. گفتم بیام بگذارم اینجا شما هم تو گوشیتون ذخیره اش کنید و درباره ی تکامل بچتون اطلاع داشته باشید.

دقت کنید ممکنه بچه ها با هم فرق داشته باشن و اگر بچتون نمیتونه یه کاری رو انجام بده نگران نشید. پس و پیش داره. اگر خیلی تفاوت دیدید به پزشک مراجعه کنید.

پیشاپیش بگم که نمیتونم سوالی اگر مطرح شد جواب بدم.

😍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

مرسی ستاره خانم 👌👌👌🙏🙏🌺🌺❤️❤️🌺🌺

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هیچ موقع اینا رو نمیخوندم

چون پسرم دیر تر از بقیه ی بچه های هم سن و سالش عمل میکرد اینا همش دلشوره و نگرانی و استرس بهم وارد میکرد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من هیچ موقع اینا رو نمیخوندم چون پسرم دیر تر از بقیه ی بچه های هم سن و سالش عمل میکرد اینا همش دلشو ...

خب گفتم که

بچه ها با هم فرق دارند. این متوسطشه

آخرشم همشون سالم و باهوش و سرحال

ان شاالله