2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان اگه بینی تون در ظاهر عیب زیادی نداره عمل نکنید

عمل بینی خیلی پرریسکه

ما چند تا از آشناهامون بعد از 3-4 سال دوباره عمل کردند یکی مشکل تنفسی پیدا کرده، یکی میگفت باد توی بینیم می پیچه، یکی هم غضروفش مشکل پیدا کرد و عفونت کرد 

خواستم بگم هیچی اورجینالش ( خدادادیش ) نمیشه 

مگر اینکه بینی یه عیب بزرگ داشته باشه مثلا یه قوز گنده داشته باشه در غیر اینصورت دست توی کار خدا نبرید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
موافقم... ولی خدایی اکنایی ک عمل کردن راست بگین شبا میخلبین راحت نفس میکشید؟؟

من که عمل نکردم و نخواهم کرد. شاید بینیم مثه بینی های عملی کوچیک و سربالا نیس اما عیب هم نداره

ولی عمل بینی یه جوری هست که بعد از 2-3 سال خودشو نشون میده 

حالا نمیگم 100 درصد همه مشکل دار میشن اما به نظر من درصد زیادی ناراضی هستن 

یکی از ظاهر بینیش بعد از عمل ناراضیه 

کی غضروف بینیش مشکل دار میشه (عفونت میکنه یا تغییر شکل میده - دکتر گوش و حلق و بینی رفته بودم یکی عمل ترمیم اومده بود میگفت بعد از 2 سال نوک بینیم فر رفتگی پیدا کرده بود) 

خیلی ها تنفس مشکل پیدا کردن هم توی اطرافیانم دیدم هم توی همین نی نی سایت گاهی بعضی ها تاپیک می زنن که مشکل تنفسی پیدا کردن

از 2 نفر هم شنیدم که موقع نفس کشیدن باد توی بینی شون می پیچه ، یکی هم میگفت توی بینیم بوی بدی میاد و ...

گاهی آدم یه مشکلاتی می بینه که اصلا از هر چی عمله سیر میشه

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
من میترسم عمل کنم این عکسای کبودی را ک میبینم ترش وجودم میگیره

تیز منم دوهفته عمل کردم ولی راضی نیستم ولی واسه باز دومه

دیگه نمی خوام تعلیق شم atefe1998من اگر کافربی دین خرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تو اگر مستعد نوحه آهی چه به من؟ من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تو اگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا من گر وقت نمازغرق خوابم به توچه تو اگر لایق الطاف خدایی خوش باش من گر مستحق خشم عتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتار شما من جد طالب کهنه سرابم به توچه🖤