2733
2739
عنوان

ای بابا

362 بازدید | 37 پست

پیرمرده..درعابربانک کارتشوداده به من میگه موجودی بگیر..بهش میگم موجودیت پنج هزارتومنه.میگه کارتوبده من خاک توسرت بااین موجودی گرفتنت.😦😦

کاربراقا هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این جمله ارو ماهاست خیلی خیلی تکرار وار تویه جک ها اینستا روبیکا و...دیدم کاملا و دقیق همینجور &nbs ...

جالب بود

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
این جمله ارو ماهاست خیلی خیلی تکرار وار تویه جک ها اینستا روبیکا و...دیدم کاملا و دقیق همینجور &nbs ...

ینی این جوک بوده اسی الکی میگه؟؟

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

به روزگار گفتم چرا رو چرخ و فلک تو بعضیا بالان بعضیا پایین

خندید وگفت...........

فوضولیش به تو نیومده😐😐

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
2738

بچه هااااا چرا اینجوری شد من دیشب یه تاپیک تبریک تولد زدم امروز دیدم زده حذف تاپیک زدم روش حذف شد ولی بقیه تاپیکام نمیشه مگه میشه تاپیک حذف کرد؟😑😑😑😑😑

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
بچه هااااا چرا اینجوری شد من دیشب یه تاپیک تبریک تولد زدم امروز دیدم زده حذف تاپیک زدم روش حذف شد ول ...

اگه پست نزارن قفلشم کرده باشی اره میشه

2706