2737
2734
عنوان

تورو خدا بیدارین بیاین چند لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت خودش کجاست که میگه برو؟  تنها بری؟  بگو بیاد دنبالت برتت خونه تمام

عزیزم شوهرم خارج از کشوره  خودش نیست اما دید مادرش چیکار کرد گفت برو دیشب گفت اگه بری بهش میگم که شب رفتی نمیدونست خودم بهش گفتم منم چیزی نگفتم موندم دیشب تا صبح نخوابیدم قلبم درد میکنه

2731
نه عزیزم خیلی خر هستم 

دور از جونت عزیزم اون شعورش نرسیده شما اجر کارتو خراب نکن معلومه دلت خیلی مهربونه میشه دعام کنی؟😞

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

شوهرت تورو دعوا کرد؟

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

جمع كن برو نه با قهر با خنده و ماچ و بوس كاملا عادي بگو برم يكم به زندگي خودم برسم با پنبه سر ببر 

برو ديگه دير به دير حتي جواب تلفنش و بده 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
جمع كن برو نه با قهر با خنده و ماچ و بوس كاملا عادي بگو برم يكم به زندگي خودم برسم با پنبه ...

باورت میشه نمیتونم اصلا بخندم بغض تو گلوم مونده میترسم هر لحظه بزنم زیر گریه

یکم طرف مادرشو گرفت 

بعد بهت گفت برو نبینمت۰

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
بعد بهت گفت برو نبینمت۰

نه نادر شوهرم که دید می‌خوام برم و شد ساعت نه بود گفت آره اگر رفتی واسه همیشه برو که من دیگه نمیبینمت نه آران نه آلمان الآنم زنگ میزنم به شوهرت میگم نصف شب میخوای پاشی بری

باورت میشه نمیتونم اصلا بخندم بغض تو گلوم مونده میترسم هر لحظه بزنم زیر گریه

بعزيز من چرا خودت و اذيت ميكني ديگه عمل خاصي نداره كه نياز به مراقبت داشته باشه همين اول كاري بهش بفهمون ناراحتي وگر نه عادتش ميشه چزوندنت برو خونه خودت اصلا هم برات مهم نباشه حرفا و تهديداش

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2706