2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینجور مواقع اصلأ نباید خرید کرد،تا مجبور بشن ارزون کنن متاسفانه مردم کشور ما برعکس کشورهای دیگه رفتار میکنن واین خودش باعث میشه مسولین بی‌توجه به اوضاع زندگی مردم باشند چون خطری اساسی احساس نمیشه.

الا یا ایهّا الساقی اَدِر کاَساً و ناوِلها که عشق آسان نمود اوّل ولی افتاد مشکلها.سکوت بالا ترین فریادهاست،بعضی وقتا یه غریبه میتونه بهترین دوستت باشه.
2738

خانمادورو اطراف شما موز کیلو چنده؟

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
اینجور مواقع اصلأ نباید خرید کرد،تا مجبور بشن ارزون کنن متاسفانه مردم کشور ما برعکس کشورهای دیگه رفت ...

قبول میکنم حرفت رو ولی بعضی ازمردم مجبورن بخرن خب گوشت قرمزوگوسفندی که سربه فلک گذاشته مردم اینم نخورن پس جی بخورن؟!😣😣😣

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
۳۲

ینی موزم باید به ارزوها بپیونده 😥دیشب شوهرم ۱/۵ گرفت ۴۰ تومن آخه چخبره 

داریم به کجا میریم ،لا اله الا الله،خدایا توبه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706