2733
2739
عنوان

شوهرم از زندگیمون ناراضیه شما براتون مهمه شوهر راضی باشه یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 42 پست

هیچ اشکالی نداره پیش قدم بشی ولی من یه کاری میکردم  که بتونم به شوهرم برسم رفتم دارو خانه داروی تنظیم خواب برای بچم گرفتم تا بچم بخوابه البته داروش عوارض نداشتا خیلیم خوب بود ولی باید به تجویز دکتر باشه ...اونقدر رابطمون بد شده بود که حد نداره الان که بچم دوسالشه حدود ۶ ماهه ما دوباره رابطمون گرم شده و هر روزم گرمتر میشه ...بلد نبودم چطور از بچه و خونه و شوهر همزمان نگهداری کنم میومدم خونه نمیز کنم بچه گریه میکرد میومد بچه اروم کنم خونه کثیفتر میشد در حد افتضاح بودم شکر خدا مادرشوهرمم تا از خونه میرفتم بیرون دست هر اشغالیو میگفت میورد تو خونم میگفت ببینین چقدر خونش کثبفه ببینید چقد شلخته هست  کاری کرد که اون خونه رو ول کردم رفتم اجاره نشینی الان زندگیم خیلی هیلی تمیزه چون هم یاد گرفتم هم بچم بزرگتر شده  ولی عنتر خانم هنوز ابرو برام نزاشته و وقت و بی وقت میگه خدا کنه این خونه جدیدت مث اون خونه قبلیت نباشه و یکم تمیز باشه ....بخدا از دست این زن شدم ۳۵ کیلو بعد که فرار کروم از دستش الان شدم ۵۳ کیلو

نیازی نیست حتما خونه مثلا قبل اوکی باشه مثلا غذا رو برا دو وعده درست کن و خونه رو نگو حتما کامل تمی ...

من کلا دو طرف و نگه میدارم .بچمممم که نگم برات دستشوییم برم پشت در میشینه تا در بیام .در کنار زیبایی خونم به خودمم میرسم .به جای آرایش شبا که بچم خابه یا میدونم شوهرم خسته بوده زود خابیده موزیک با هندزفری میزارم و با پوست میوه ژله شست شو پاک سازی پوست میکنم تا کمتر وقتمو برای ارایش صورتم بزارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب سرد چی دختر به خودت برس همش بچه نیست خودت و شوهری هم به همون اندازه مهمین منم حاملم ولی اصلا با یه خبر ک فهمیدم دنیا رو سرم خراب شد ولی واقعا به رو خودم نمیارم چون ناراحتی برا بچم خوب نیست تو هم ناراحت نباش شیرت رو بچه اثر میزاره

خوب چیکارکنم شماچطوری خوب شدین شوهرت خیانت نکرد چ حرفاوحرکتایی باید یادبگیرم

اونقدرا هم شوهرتو ول نکن که بخواد خیانت کنه منم خودم پیش قدم میشدم ولی هر وقت شوهرم ازم چیزی میخواست به ظاهر نشون نمیدادم که خسته ام همین باعث میشد کم کم به زندگیمون گرم بشه

2728
چندماهشه دخترگلتون من دخترم بشدت بازیگوشه همش دلش میخواد بره بیرون ۹ماهش هست

دختره منم ۹ ماهشه 😍

من از اول به محیط خونه دلبستش کردم جوری که مهمونیم بریم برای چندساعت همش غر میزنه بیایم خونمون .کلی اسباب بازی داره یه مدت جمع میکنم میزارم کنار جدید میریزم بازی کنه بعد اونارو جمع میکنم باز قبلیارو میارم که تازگی داشته باشه .براش برنامه کودک میزارم .میریم حموم هر روز کلی آب بازی میکنه .خونمونو هر روز میگرده براش اهنگ میزارم میرقصم 

من هم اینجوربودم. ولی زمان میبره. ناراحت نباش درست میشه همه اینجورین. ولی تواین زمان که طلاق عاطفی گرفتین. در ودست خودتونم نیست. زندگیتون خراب نکنیدبچه گناه داره چون سردبودن ازهم وزندگی. باعث تصمیم نادرست. جدایی میشه. صبورباش. صبوری کن. اینم بدون که یه بچه نداری دوتابچه داری چون شوهرت ازبچه اولت بچه ترمیشه. کم بودمحبت. وعاشقانه دوست داشتن. یکم زودبیدارشوبه خونه برس غذادرست کن تایم شوهرم جداکن وقتی بچه خوابه بهش برس حرفه‌ای محبت امیزبزن نگوبچه خسته ام کرده یاکارخونه یادیگه بریدم. بگوخداروشکرکه همگی سالم هستیم سایت بالای سرمون هستش. ازش تعریف کن.

2738
با دکترش حرف زدم گفت فاصله رعایت بشه مشکلی نداره ☺

دکترش از نظر فیزیکی گفته، منظورم برای چشمش نبود

انگلیسی سرچ کن. دیدن تلوزیون باعث کمبود توجه و تمرکز در بچه ها میشه، از نظر روانی میگن ممنوعه نه به خاطر چشمش