2733
2734
عنوان

شوهره معتاد

210 بازدید | 21 پست

بچه من شوهرم تو مجردی راجبش شنیده بودم ک معااده ولی خب چون همه مخالف ازدواج ما بودن من فک کردم الکی میگن ک دل منو نسبت ب اون دور کنن ( آخه بعد از 4 سال سختی بهم رسیدیم) 

بعد الان یکساله ازدواج کردیم تاحالا هیچی ازش ندیدم  شاید مثلا ماهی دوماهی یبار بهم بگه سیگار بگیرم بکشم اونم دوتا نخ بگیره بکشه البته قلیون هرشب میکشه تقریبا و من مخالفتی ندارم 

ولی چندروز بود حس خوبی نداشتم بعد  دیروز وقتی داشت میرفت سرکار بیخودی بهش گفتم تو داری یچی ازم پنهون میکنی خودت بهم میگی یا خودم حرفشو بکشم وسط 

گفت بصبر از سرکار برگشتم حرف می‌زنیم قانع میشی

بعد از سرکار اومد تا وقتی خودم نگفتم قرار بوده قانعم کنی هیچی نگفت وقتی خودم گفت برگشت گفت سه روز پیش اون سیگاری ک تو کیف کارم بوده واسه همکارم بوده  زنگ من زده گفته همینجور ک سوار سرویس میشی از سوپری دوتا نخ سیگار برا من بگیر 

آخه سر کوچه ما سوپری هست  بعد ب شوهرم گفتم مگه اونجا خونه خودش سوپرینبوده  گفت 7ونه مادرش بوته اونجا سوپری نزدیک نبوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

معتادی بده اما امیدوارم فقط سیگار باشه و چیزه دیگه نباشه .شوهره من کلی بهم ریخته باشه مگه چی بشه که یه نخ بکشه .منم اهمیت نمیدم .اگه ام سیگاریه به روش نیار قبحش بریزه بعدها پاکتی بگیره بزاره جیبش و راحت جلوت بکشه بزار یه چیزی مانع باشه و اون چیز حرمتت باشه 

و لی فک میکنم  واسه خودش بوده سیگارا  بعد ک گفتم آره دروغ میگی سیگار واسه خودت بوده میگه ...

زیاد گیر نده مستقیم بهش بگی معتادی خدای نکرده 

قبحش میریزه .دیگه اگ ازت نمیترسه یا حیا دارع و میخواد پنهان کنه بی خیال میشه .میگه اینکه فک میکنه یا میدونه من معتادم چرا پنهان کنم 

اونوقت وسط خونه و زندگی سیگار میزنه 

قلیون زیاد خوب نی .

بعضیام ترک میکنن با قرص و قلیون جایگزین 😷

اما مارپل نشو زیاد رو مخ نرو 

من میخواستم کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤
2706