2737
2734
عنوان

برادرهای شماهم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 66 پست

منم خيلي ناراحتم حالا من نه خواهر دارم نه پدر

برادرام كه هيچ

مامانم هستا ولي مرقع مشكل ميگه به من نگو بساز و بسوز 😫 خيلي دلم ميگيره محبت خرجي نداره من جونمم ميدم واسشون

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آنقدر دلم تنگ شده برادر زاده هام بهم بگن عمه ،پسرم عمه شو صدا می‌کنه اشکم در میاد بخدا

ای بابا قربونت برم اشکالی نداره ...

انشاالله پسرت سلامت باشه ،،،واقعا اذیت میشه ادم ولی چه میشه کرد ،،،

:) 💛
برادر من هفته ای دو سه بار تماس تصویری میگیره با دخترم حرف میزنه از لحاظ معرفت اوکیه ولی دوست نداره ...

پسر من به دایی شوهرم میگه دایی از بس برادرام وندیده چند روز پیش می‌گفت مامان راستی تو یه داداش داشتی اسمش چی بود

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2731
آره واقعا همینطوره. مادرم تمام تلاششون این بود که همه با هم خوب باشن. ولی دقیقا از لحظه ای که مراسم ...

خدا رحمت كنه مادرتونو عزيزم

چه قدر تلخه واقعن اما فكر ميكنم اين قصه اكثر ماهاست البته خداي نكرده

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
واي دقيقن استارتر جان منم ٢ تا برادر دارم بميرم هم زنگ نميزنن حالمو بپرسم يكيشونو كه از بهمن كه كر ...

منم حالت درک میکنم ،خواهر شوهرم غذا درست می‌کنه می‌ره خونه مادر شوهرم زنگ میزنم به شوهرم که باید ماهم بریم ،ببین جون خودشونو. تقدیم هم میکنند من یه وقتایی حسودیم میشه ولجم میگیره 

🙊🙊🙊🙈🙈👀
خوب برای شما علت داره چون قهرید بی خبرید از هم برای ما که هیچی ،فقط پدرم خونشون به نام برادرم کرده ف ...

پس همون بهتر زنگ نزنن . به پدرت بگو همیشه موقع گرفتاری به پسرشون بگن. توقع دارن ادم خودشو بزنه به حماقت تا باهاش خوب باشن میخوام نباشن

خدا رحمت كنه مادرتونو عزيزم چه قدر تلخه واقعن اما فكر ميكنم اين قصه اكثر ماهاست البته خداي نكرده

سلامت باشین.مرگ مادر به اندازه کافی آدم و بی پشت و پناه میکنه. دیگه برادر هم قیدت بزنه میشی خودت تک و تنها. دیگه هر بلایی هم سرت اومد؛ اومد.. امیدوارم هیچ خونه ای بدون پدر و مادر نباشه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738
آره واقعا همینطوره. مادرم تمام تلاششون این بود که همه با هم خوب باشن. ولی دقیقا از لحظه ای که مراسم ...

عزیزم خدا مادرتون رو‌رحمت کنه ... مامان منم سعیش همینه همیشه بچه ها خونه مامان جم میشدن همو‌میدیدن همه خیلی کم پیش میاد ک برادرا ب صورت جدا خونه خواهر برن و برا خواهرشون پیش همسر احترام بخرن ...خدا سلامتی بده ب پدرو مادر ای درقید حیات و رحمت کنه رفتگان رو‌... آمین

اما عزیزم دقیقا فرق هایی که مادرم بین ما ها گذاشت این جدایی درست شد،هرچی داشت مال پسرم وعروسمه ،این انگشتر باشه من مردم مال پسرم این مال عروسمه ،الانم که خونه ودادن به برادرم 

🙊🙊🙊🙈🙈👀
عزیزم خدا مادرتون رو‌رحمت کنه ... مامان منم سعیش همینه همیشه بچه ها خونه مامان جم میشدن همو‌میدیدن ه ...

کاملا درسته. ولی خوب چه میشه کرد. دنیا وفا نداره. امیدوارم دلشون خوش باشه.

اما عزیزم دقیقا فرق هایی که مادرم بین ما ها گذاشت این جدایی درست شد،هرچی داشت مال پسرم وعروسمه ،این ...

در حق شما که خیلی جفا شده. این رفتارها باعث تنفر و حسادت میشه. واقعا نباید تبعیض قائل شد.

به مادر پدرتون بگین بهشون بگن احوال خواهرتون بپرسید تا یاد بگیرن

ای بابا ،مادرم میگه تو باید زنگ بزنی وظیفه اونا نیست تو باید ده بار زنگ بزنی اونا یک بار

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2706