2737
2739
عنوان

چقدر عجیبه زندگی کردن با فرزند ناتنی

| مشاهده متن کامل بحث + 3499 بازدید | 87 پست
کیف کردی آمارتو دراوردم😁

اره بابا درخواست بده سازمان اطلاعات بری استخدامت کنن والا تو حیفی کف نینی سایت نمون هدر میشی😁😁😁

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا اون نزدیکای شمارو نمیدونم اما خیلی امارت عجیبه 90 درصد خودخواهن که میخوان جدا شن!؟ 😳قضاوت نکن ...

امام چیزی بوده که دیدم 

حالا شما قبول نکن من مجبور تون نکردم  مثل من فکر کنید

نمیدونم چرا انقدر اصرار داری😁

چرا مادرش نبردش پیش خودش؟ چجوری میتونن دور بشن از بچشون . بچه پیش مادرش باشه نون خاای هم بخوره بهتره تا اینکه پیش پدرش باشه و توی رفاه ،الهی خدا هیچ بچه ای رو بچه طلاق نکنه . تورو خدا یا جدا نشین یا بچتون رو ببرین و هرگز ازدواج مجدد نکنین ک بچه بیوفته زیر دست ناپدری 

تورو خدا ب کسی برنخوره من کلا آدم احساسی هستم حس دلم رو گفتم 

ی صلوات مهمونم کن ....
2738
بخداااا میبینی حیف شدم😔

اره حیف 😐💔

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
امضات😪😍

🤗🤗🤗 الان گفتی یادم اومد ک چقد درخوره این تاپیکه😅

خب کارش یه طور بی احترامی حساب میشه دیگه شش روز هفته پیش منه نباید یه زنگ بزنه بهم بگه من امشب میخوا ...

اگه پسر ک به دل نگیر ..مردا مثل ما جزیی نگر نیستن ..والله بچه ۷ودتم بود از پدرش اجازه می گرفت کافی بود ..حساس شدی ..چیز غیر عادی تو این قضیه ندیدم ..خیلی دلم میخواد برای یه بچه ک احتیاج به مادر داره مادری کنم..خوشبحالت چقد پیش خدا ارزش داری

امام چیزی بوده که دیدم  حالا شما قبول نکن من مجبور تون نکردم  مثل من فکر کنید نمیدونم چر ...

اصرار ندارم گفتم شاید خیلی از خانما مثلا الان تو سایت جدا شده باشن بعد شما میای میگی خوشم نمیاد از زنهایی که جدا شدن چون خودخواهن منم گفتم قضاوت نکن 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
🤗🤗🤗 الان گفتی یادم اومد ک چقد درخوره این تاپیکه😅

اره دقیقا❤️❤️❤️❤️ خود من حس کردم یه لحظه چقدر در حق بچم کوتاهی کردم با خوندن امضات

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
طبیعیه اینجوری بگی نامادری هستی دیگه

عجب ب ب ب 

چی گفتم مگه؟ اینقدر بدم میاد بعضیا هر چی میشه سریع فقط میگن نامادری هستی دیگه 

الان اگه بچه واقعی خود آدم با آدم هماهنگ نکنه مادره ناراحت نمیشه

حالا من چون نامادری هستم ناراحت میشم که چرا کاراشو با من هماهنگ نمیکنه شدم نامادری

همون بهتر که پس وقتمو واسه بچه خودم بزارم والا چون اگه خودمو واسه بچه ناتنی بکشمم چهار سال دیگه خوب شد میگن بچه خوب بود بد شد میگن نامادری کرد پس همون بهتر فکرمم درگیر نکنم والا

ببین فقط بدون همون زنهایی که بچه دارن و بچشون رو میندارن و میرن طلاق میگیرن از نامادری هم بدترن تازه نامادری هم از سر بچه هاشون زیادی هست چون نامادری هیچ وظیفه ای نداره لطف میکنه همه از نامادری طلب دارن یبار یکی نمیگه مادره بچشو ول کرد رفت به اونجا که برسه میگن مگه چندبار میخوای زندگی کنی طلاق بگیر خودتو راحت کن بعد میخوان نامادری رو بخورن

2706