2733
2734

الان یکی از دوستان تاپیک زدن و من پرسیدم در دوران بچه داری که بچه گاهی خیلللی اذیت میکنه ، میشه نماز نخوند و بچه رو نگه داشت ؟ چون یه عده بهم گفته بودن تو بچه رو بزرگ کن و اگه نماز هم نخونی و بچه رو نگه داری اشکال نداره و من عذاب وجدان شدید گرفتم . بیاین راجبش حرف بزنیم و کمک کنید

توروخدا اینو گزارش بزنید ک دیگ بخوابمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/5463484/یه-مردی-تووو-محل-کار-گفته-بود-به-بچم-شیرخشک-میدیم-چون

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بچم ۲۱ ماهشه و گاهی خیلی بیقراری میکنه و به من خیلی وابسته س ، طوریکه وقت نمیکنم حتی اول صبح ها صورتم رو یه آب بزنم .و در طول روز ۱ الی دو ساعت میخوابه که من کارهای عقب افتادم رو انحام میدم و همین که میخوام نماز بخونم بیدار میشه و باید برم شیرش بدم اما واسه نماز مغرب که گاهی اصلللا وقت ندارم و تا ساعت دو باید پیشش باسم و بیقراریش رو کنتل کنم . نطر شما چیه وظیفه من چیه . تا حالا گناه کردم که نخوندم عذاب وجدان دارم واسه تاثیر نماز روی بچمم

من سوالم درباره زمان از پوشک گرفتن بچه ست و نماز خوندن تو اون خونه.. ایا نماز قبوله؟چون بچه پوشک نداره و هنوز کنترل خودشو کامل نداره.اونموقع تکلیف چیه؟نماز قبوله یا نه

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
یعنی بچه داری انقدر سخته نماز هم نمیشه خوند؟😐 البته من مجردم ولی واقعا فکر نمیکنم دیگه انقدر هم سخ ...

بچه من بغلی هستش .. 

بیشتر وقتا قضا میشه نمازم .

مونده به بچه  .بچه داریم اروم هستش و بغلی نیست .

بچه داریم نآرومه  و بغلی هستش . حتی ادم نمیتوته یه دستشویی بره . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
وا مگه ۵ دقیق بیشتره نماز؟

آره درسته ولی به خدا گاهی وقت نمیکنم صورتم رو یه آبی بزنم جه برسه به وضو گرفتن . یعنی باید بزارم بچم بیفراری و گریه کنه و همش بگه مامان مامان و من در حال نماز خوندن باشم ؟ خالم گفت من بچم داره گریه میکنه واسه کولیک و من دارم نماز میخونم . یعنی درست اینه واقعا ؟

هنوز اینم بگم بچم تا سه ماه خیلیییی بی قرار بود .

دیگه بردمش بهداشت اونجا هم بهم گفتن .

تازه وارد ماه ۴ شده یکم بهتر شده ولی میگه فقط بغلم کن .

هنوزموندم من که قران و نماز میخوندم همش سوره والعصر میخوندم و.... چرا بچگ اینقدر بی قرار و ناارومه . خیلی هم بی صبره  هنوز عر هم نیزنه . اینو خانوادمم دیدن غر زدنشو :(

برام عجیییبه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706