2733
2734
عنوان

نماز روز قضا میت

46 بازدید | 3 پست

بچه ها پدرم که فوت کرده و اهل نماز روز و اینا نبوده مرجع تقلید هم نداشته حالا برای نماز روز قضاش میخوام از مرجع تقلید کسب تکلیف کنم از مرجع تقلید خودم کسب تکلیف کنم یا مرجع تقلید مادرم؟یاهر مرجع دیگه ای باشه اشکال نداره؟

فرقی نمیکنه فقط عالم دین باشه عزیزم به تاپیک اخرم یه سر بزن شاید به دردتون خورد

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

خدا بیامرزه پدرتون رو و بقای عمر مادرتون باشه 

بے مـــادر بزرگــ شدم ولی عاشق مادربودنم خداروشکر که طعم مادربودن رو چشیدم مادرم روحت شاد😔واقعا چرا بعضی ها خیلی زود ادمو قضاوت میکنن کسی که تاپیک درد دل میزنه فقط میخواد دلش سبک کنه نیاین نمک به زخمش بپاشین اخه مگه شما تو شرایطش بودین!!متاسفم برای هرکسی که انسانیت نداره ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب خودت اگه نماز قضا نداری براش بخون بابام روزه قضا داشتن منو خواهرم الان شش ساله هر هفته پنج شنبها ب نیتش روزشو میگیریم چون خودمونم داریم برا خودمونم میگیریم نمازم با خواهرت یا مادرت شریکی بخونید

2728