2737
2734
عنوان

راجب اوردن دختر برادرشوهرم با شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5901 بازدید | 164 پست

شما باید شاد باشین و لطفا تو خونه به چشم ترحم بهش نگاه نکنید و تو رو خدا راجع به مردن و اینجور چیزا حرف نزنید روحیه اش خراب میشه،اسی جاریت زنده بود با هم خوب بودین

شما باید شاد باشین و لطفا تو خونه به چشم ترحم بهش نگاه نکنید و تو رو خدا راجع به مردن و اینجور چیزا ...

نه جدایی از ترحم واقعا دوس ندارم ایندش تباه بشه اره عزیزم ما ششتا جاری هستیم جز جاری بزرگم همه باهم خوبیم 

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم خدا بهت قدرت و توان صد چندان بده که این کار قشنگ رو می خوای انجام بدی آرزو می کنم زندگیت سرشا ...

قربونت عزیزم

گف 3 هفته قرنطینه بود دیگه نداره 

خدا رو شکر خیلی مواظبش باشین ان شاالله موفق سلامت باشید

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

حالا خونواده شوهرمن همش تو عقدی و عروسی و دور همین .اخ هم نگفتن

امان امان روزگار

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
ن عزیزم جلسه خانوادگیگرفتنش همشون مبتلا شدن

اینا ول کن پروفایلت خوردنیه؟؟؟؟ 

الهی قربونش برم هزار الله اکبر 

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
2738

هکس هستی رو بزار دیگه

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
اون دوستای گلم ک توضیخ خاستن برادرشوهرم و جاریم کرونا گرفتن فوت شدن درطول یه هفتع من میخوام دخترشونو ...

به نظرم کارتون خیلی خوبه ولی باید خیلی مواظب باشید که رفتارتون باهاش مادرانه باشه 

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
چشم عزیزم

چشمت بی بلا 

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

عزیزم گزاشتی عکسشو 

یادمه پارسال این موقع ها کاسبی خراب بود و بعضی وقتا میرفتم اسنپ یه روز یه دختره به مقصد بالای پارک ساعی سوار ماشین شد و انقدر ترافیک بود بجا بهشتی انداختم آژانتین و از کوچه پس کوچه میانبر زدم دختره گوشی و گذاشت دم گوشش گفت مامان به داداشی بگو من اسپره فلفل و چاقوش رو برداشتما😁🤣پشت اکثر عکس‌ها از میز غذا، یک نفری روبرو نشسته که مث سگ گشنه است و منتظره😂این سرما خوردگیا که دماغت کیپ میشه، نه می تونی بکشی بالا نه می تونی بکشی پایین، بعد دستم می کنی تو دماغ تا پیشونی می بری توش هیچی گیر نمیاد. اینا سرماخوردگی نیست اینا سرطانه🤣🤣🤣‏آدم باید به بچه‌ش علاوه بر "نه" گفتنجنبه "نه" شنیدن هم یاد بدهمثلاً من بلد نیستمبرا اینکه نه نشنوم ۹۹٪ درخواستهای معمولیم هم نمیگم🥲‏اگه یاد بگیری چیزی‌رو که قطعی نشده‌ به کسی نگی، پنجاه درصدِ مشکلاتت حل میشه،اگه موفقیتت هم جار نزنی و واسه هیچی از قبل ذوق نکنی، بقیه مشکلاتت.🫡🫡🫡داشتم کتاب "اتاقی از آن خود" رو میخوندم، رسیدم به این تیکه اش، انگار دقیقا داشت منم توصیف میکرد:«می‌دونی من خیلی با آدم‌ها مهربونم، دیفالتم نسبت به همه مثبته، ولی وای به وقتی که حس کنم کسی داره ازم سواستفاده می‌کنه یا اون دوستی و رابطه یک‌طرفه‌ست، دیگه خنثی‌ترین میشم نسبت به اون آدم.نه چیزی میگم نه کاری می‌کنم و این تووی خطِ رفتاریِ من بدترین مجازاتیه که می‌تونم برای یک نفر قائل بشم..!🫠🫠🫠هر آن چه در قلب می گذرد را نمی توان گفتبرای همین خدا آه,اشک,خوابِ طولانی,لبخندسرد ولرزش دستان را خلق کرد.. 🤫نمیدونم کی احتیاج داره اینو بشنوه: [عندما تعلم أنك لست الأولويه، لا تُحارب!]وقتی دانستی که اولویت او نیستی، نجنگ!

نجات یک انسان نجات یک نسله

کلی ثواب داره برات

حتی اگه توی این دنیا برات جبران نشه توی اون دنیا خیلی بهت کمک میکنه

فقط حواست باشه نیتت فقط و فقط رضای خدا باشه و هرگز قاطی با ریا و ناخالصی نشه

موفق باشی خانم مهربان

دیگه بریدم😢دعا کنید مشکلم حل بشه
نجات یک انسان نجات یک نسله کلی ثواب داره برات حتی اگه توی این دنیا برات جبران نشه توی اون دنیا خیل ...

فدات عزیزم ان شالله چیزی بشه ک خوشبخترین بشه 

2706