2737
2739
عنوان

شوهرم 😠😠

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 21 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای توروخدا خو شبحالتتتتت چرا نه ادم تو غریبی وایسه چیکار اخه تکو تنها بخدا ادم دیوونه میشه نه جایی ...

فدات ولی من نمیتونم بدون شوهرم بمونم.درسته خانوادم عزیزن خیلی دلتنگشونم میشم وقتی هم نیرم زیر یکماه نمیمونم ولی خب دور از همسرمو اصصلا نمیتونم تحمل کنم.همون یه ماه خونه بابام بدخلقی میکنم.هر کسی یه جوره دیگه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
اره دیگه کلا برگشتن امدن اینجا کارشو ول کرد ....

عهههههه چه بد ولی خب به خاهرتم حق میدم خیلی سخته بخدا من اومدنی اینقددد گریه کردم که بابام دیگه دعوام میکرد میگف گریه نداره نمیتونی وایسی بیا نمیزارم دیگه بری 

2728
عهههههه چه بد ولی خب به خاهرتم حق میدم خیلی سخته بخدا من اومدنی اینقددد گریه کردم که بابام دیگه دعوا ...

اره من مامانم تو این راه بود کلا تبریز بودن ما تهران خر هفته میرفت کلی کادو اینا که اون سرکرم شه بمونه اونم زیاد میومد با هواپیما و بر میکشت کلا یک سال اونجا موند اونم ۱۹ بار خودکشی کرد منم حق میدم

اره من مامانم تو این راه بود کلا تبریز بودن ما تهران خر هفته میرفت کلی کادو اینا که اون سرکرم شه بمو ...

وای حالا خودکشی برای چی دیگه ..خودکشی نداره میگف نمیتونم وایسم همین ....حالا الان که اومده خوشه پشیمون نیست ؟؟؟