2733
2734
عنوان

شوهرم 😠😠

483 بازدید | 21 پست

ما تو شهر غریبی زندگی میکنیم تنها چونکه شغل شوهرم اینجاست ...من دلم میخاد برم شهر خودم که مامانم اینا مادرشوهرم تمام اونجان خونمونو ببریم اونجا خیلی دوس دارم به شوهرم گفتم چقد التماس کردم گفتم گف باشه قبول کرد تازه با برادرشم حرف زد که بریم خونه اون مستاجری بد نمیدونم چرا یکیو میبینه میزنه زیر حرفش من تورو اونجا ببر نیستم نمیبرمت تویه خونه با یه بچه تنها زندگی کنی نمیبرمت .....منم گفتم من به تو یه کلوم گفتم ما عید بریم شهرمون من دیگه ب نمیگردم دعوامون شد چیکار کنم خدااا😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم منم شرایط شمارو دارم ولی تحت هیچ شرایطی نمیخوام شوهرمو تنها بذارم و برم اونجا.فک میکنی فامیل به چه کاره ادم میان.من شوهرمم پیشنهاد داده که اگه اذیتی بریم خودم گفتم نه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

عزیزم شما باید تواین شرایط کنارهمسرت باشی،بنده خداراست میگه شمابرین تویه شهردیگه اونوقت خودش تنها؟مجبورشده به خاطرکارش دست خودش نبوده که،اینجورجاها شمابایدازخودگذشتگی وحمایتت ونشونش بدی.

منم شوهرم شرایطی براش پیش اومد بریم تهران. گفتم من نمیام سختمه با دو تا بچه دور و تنها😕

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2738
عزیزم منم شرایط شمارو دارم ولی تحت هیچ شرایطی نمیخوام شوهرمو تنها بذارم و برم اونجا.فک میکنی فامیل ب ...

وای توروخدا خو شبحالتتتتت چرا نه ادم تو غریبی وایسه چیکار اخه تکو تنها بخدا ادم دیوونه میشه نه جایی بری نه کسی بیاد این زندگی نیست 

خوب کااارش مهمه الان کارش چی میشه خواهرم ۲۸۰ متر خونه کار خوب ۲ تا ماشین و ول کرد چون تو غربت بود ام ...

خب درکش کنین شما غربت نکشیدین که درک کنین سختشه تنهاااا دلش میخاد پدرو مادر خاهرشو ببینه نه فقطططططططط اونم شبا دوساعت شوهرشو وسلاممم

شماام تو غربت هستین ؟؟؟

یک ساعت و نیم باشهری که مادرم زندگی میکنه فاصله دارم

😞تواین شهر دایی ،خاله ،عمه کلی فامیل دارم اما احساس غربت میکنم چون نه بعد عروسیم دعوتم کردن 

نه بهم سرمیزنن

تنهاجایی ک میرم خونه مادرشوهرمه و جاریم 

خب درکش کنین شما غربت نکشیدین که درک کنین سختشه تنهاااا دلش میخاد پدرو مادر خاهرشو ببینه نه فقطططططط ...

اره اووووووون زندگیو ول کرد امد به این زندگی ولی الان خوشه راضیه میکه پیش شما باشم فقط درک میکنبم خیلی سخت بود براش ۱۰ بار خودکشی کرد ناراحتی اعصاب گرفته بود 

یک ساعت و نیم باشهری که مادرم زندگی میکنه فاصله دارم 😞تواین شهر دایی ،خاله ،عمه کلی فامیل دارم اما ...

واقعااااا خوشبحالتتتتتت ۱ساعتو نیم چیه ...من ۱۴ ساعتتتتت فاصله دارم سالی دوبار میرم دارم دق مرگ میشم ...البتع اینم بگم من کلا ۴ ماهه اومدم غربت نمیتونم وایسم بخدا نمیتونم ..نمیدونم چجور بعضیا وایمیسن تکو تنها 

2706