2737
2734
عنوان

کااااااش بمیرررم راحت شم ازاین زندگیه گوه

| مشاهده متن کامل بحث + 4043 بازدید | 167 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدمن ترسیدم کاربده دست خودش رفتم جلوشوبگیرم هام دادافتادم کمرم خورد به دسته ی مبل کبودشده مادرش نشس ...

واییی بزا اون شوهرت بره شوهره اون خواهرشو بکشه بیوفته زندان راحت سی باباا

آرزو میکنم یکیو داشته باشین وقتی فهمید دوسش دارین ، بیشتر عاشقتون بشه :)
بعدمن ترسیدم کاربده دست خودش رفتم جلوشوبگیرم هام دادافتادم کمرم خورد به دسته ی مبل کبودشده مادرش نشس ...

واعجب جوگیرشدشوهرت که حلت داد..میگفتی من صلاحتومیخاسم وقتی خواهرت شوهرش رودوست داره بتوچه اخه .....بهشم بگوباراخرت باشه بخاطردیگرون کتک زدی

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
2728

عجب نامردی ..بگو واسه خواهرت غیرت داری؟ولی واسه منم که همجنس خواهرتم  همونکاریو میکنی که شوهر خواهرت باهاش میکنه..چقدر فداکاری تو ..حالم بد شد .چقد بده مردا وقتی جوگیر میشن یکیو مظلوم گیر میارنو سرش خالی میشن 😭😞..دیگه با مادرت درد و دل نکن ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
ژینا من یه چندسال ازت بزرگترم ولی کلی من از استایلت خوشم.میاد کلی دوستانه میگم بنظرتو.من چطور ادمیم

قربون شکلت برم لطف داری 

اوم بنظرم از این رسمی ها بنظر میای 

ب خودتم بنظرم میرسی

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
نمیخوام بگم حق با شوهرته کار اشتباهی کرده ولی ب هیچ وجه تو مسائل خانوادگیشون خودتو قاطی نکن هییییییچ ...

اخه خواهرش دوس نداره جدابشه من میدونم شوهرم بزور میگه بایدجداشی اونم ناراحت شد رنگش پریدمن دلم سوخت

ژینا سایت خرابه وگرنه عکس میزاشتم ببینی

عااااا چیو از دست دادما 

خب از ی طریقیزمیتونی فک کنم بفرسی بچع ها لینک میزارن من بلد نیسم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706