2733
2739
عنوان

بچه ها کی امپول واس بارداری زده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم همون امپولی که روز ۹ زدی  دو هفته بعدش بیبی بزن نا امید نباش عزیزم دفعه اوله امپول میزنی ...

اره فدات دفعه اولمه دومی رو 27زدم پ بزارم دوهفته بگذره هی ابجی بخاطرحرف شنیدنا یکم اضافه وزن دارم میترسم نشم بعد ازدواج ی 10کیلواضاف کردم 75بودم قبلش الان😪دعاکن واسم توروخدامنم واست دعامیکنم

2728
اجی خب من ک روز7پری زدم و 18موعدمه بی بی چک بزنم ی ن فک نمیکنم ای ماه بشه دیه

گللی جون راست میگه. استرس بذار کنار. اگه خدا بخواد خودش درستش میکنه. اصلا به اینکه چه روزایی اقدام کردی یا کی آمپول زدی فکر نکن. بذار ۱۰ روز دیگه که ایشالا پری عقب افتاد بی بی بذار. ایشالا که مثبت.

اره فدات دفعه اولمه دومی رو 27زدم پ بزارم دوهفته بگذره هی ابجی بخاطرحرف شنیدنا یکم اضافه وزن دارم می ...

عزیزم انشالله خدا زودتر بهت نی نی بده

زندگیت اروم باشه استرسم نداشته باشه

باز سوالی داشتی همین تاپیکت منو ریپلی کن بپرس گلم

گللی جون راست میگه. استرس بذار کنار. اگه خدا بخواد خودش درستش میکنه. اصلا به اینکه چه روزایی اقدام ک ...

وای انشاا...اجی واسم دعاکن توروخدا ک بشه دلم شکسته خیلی

عزیزم انشالله خدا زودتر بهت نی نی بده زندگیت اروم باشه استرسم نداشته باشه باز سوالی داشتی همین تاپ ...

وای اجی ممنونم ازت اخه سنمم کمه نمیدونم انشاا...خداهرچی میخوای بت بده فدات

2738
گلم منم سنی ندارم ۲۱ سالمه دو ساله ممتظر نی نی ام مرسی عزیزم همچنین

واقعاخب منم 20سالمه جوری عزیز دلداریم دادی فک کردم سنت بیشترازمنه خداروشکر ک شما بیشترمیدونی واطلاعات زیادداری فدات مشکلی داری ?

انشاا...خدازودتربت ی نی نی خوشکل بده 

وای انشاا...اجی واسم دعاکن توروخدا ک بشه دلم شکسته خیلی

تو سن ت کمه. حتما بزودی باردار میشی.پس استرس نداشته باش. من اگه سنم کم بود که حالا حالا بچه نمیخواستم. الانم استرس ندارم.سپردم دست خدا. فقط ازش بچه سالم میخوام.بچه ای که تو ای دنیا خوشبخت بشه. نه اینکه صرفه یه موجود زنده تو این دنیا باشه. برای تو و همه منتظرا هم همین دعا رو میکنم. الهی آمین

تو سن ت کمه. حتما بزودی باردار میشی.پس استرس نداشته باش. من اگه سنم کم بود که حالا حالا بچه نمیخواست ...

مرسی عزیزم انشاا....ب حق فاطمه ای زهرا ی بچه صالح نصیبت کنه و دامنت سبزبشه 

واقعاخب منم 20سالمه جوری عزیز دلداریم دادی فک کردم سنت بیشترازمنه خداروشکر ک شما بیشترمیدونی واطلاعا ...

عزیززززم 

منم همین نی نی سایت و سرچ و اینا 

نه گلم من مشکلی ندارم دو بار امپول زدم 

یبار دیگه هم میزنم تا ببینم خدا چی میخواد

گلم سوالی داشتی بپرس با جون و دل جواب میدم

شبت آروم....

عزیززززم  منم همین نی نی سایت و سرچ و اینا  نه گلم من مشکلی ندارم دو بار امپول زدم  ...

فداتشم قربونت اجی باش سوال داشتم میپرسم ازت

انشاا...خدا زودتربهمون نی نی بده شبت خوش اجی

2706