2733
2739

صبح شوهرم از سرکار اومدم داشتیم صبحونه میخوردیم گفت حیف شد مارادونا هم مرد...

من لقمه انگار یه تیکع سنگ شد تو دهنم از ترس چشمام پر اشک شد....من چرا باید خواب مارادونا رو میدیدم دیشب.....من اصلا بهش فکرم نمیکردم...شما فک میکنید چرا دیدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

زیر سرت اثر کرده

منم از این خوابها زیاد میبینم

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

من ی بار دیدم ی فامیلامون تصادف کرده و ما رفتیم بالاسرش و مرد بعد چندساعت فردای اون خواب برا مادرم تعریف کردم بعد ۲ساعت رفتیم دیدیم تصادف کرده و دیدیم مرد😐🤐😐🤐مادرم ب خواب های من ایمان اورده

دلبر ناب دلم با چشای خوشگل مشکیت یکم یه نگاه ریز زیر چشمی به من بنداز که من دیوونه شم ای واای من...😍

تو خوابم مرده بود؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

چون دیشب نمرده پریشب با شب قبلش بود نترس بیخودی حتما یه جا عکسشو دیدی

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2740

مارادونا دیروزفوت شد شمادیشب خواب دیدین پس بعدمرگش خواب دیدین 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
مارادونا دیروزفوت شد شمادیشب خواب دیدین پس بعدمرگش خواب دیدین 

اره شوهرم گفت دیروز مرده حتما تو اخبار دیدی خوابشو دیدی اما من اصلا ندیدم نمیدونستم واقعا..من اخبار ندیدم از صبح تا شب داشتم فیلم صد و میدیدم...

یعنی چی😓

یعنی نیتت صافه 

منم بیشتر خوابهام به حقیقت میپیونده

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2706