2733
2734

میری تاپیک جدی استارترداره ازمشکلش و تلخی میگه همه آنلاینا همدردی دارن ومتاثرن،دوسه نفراون وسط دارن درباره چیزچرت وپرت چت میکنن کامنت های مزخرف،خواهش میکنم اگه کسی موضوعی مطرح میکنه واردتاپیک میشیدینی میخوایدهمدردیوهمفکری کنیدفضای مجازی هم احترام لازم داره چون آدمهاش حقیقین،اعصابم خوردشد

گاهی وقتا منحرف میشه بحث همه رو نمیشه کنترل کرد

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اره راست میگی یهو وسط تاپیکی که استارتر ناراحته دو نفر احوال پرسی میکنن و ازهرجایی بحث میکنن و....

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای خودم پیش اومده دردناکه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728

اعصابتو خورد نکن دیگه همه که مثل هم نیستن همیشه باید چند نفر باشن مسئولیت این کارارو به عهده بگیرن  

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

یه چند نفرم میگن صلوات بخون بختم باز شه

یکیم میگه ۳نفر مونده خواهرا از ته صف گزارش بزنین تاپیکم بترکه تا شوهرم طلاقم نداره

چند نفرم رفیقاشون تگ میکنن انگار کافه ست یا نزاع خیابونیه

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2738

این به کنار...اونایی که میان مثل بی فرهنگا نمک رو زخم استارتر میپاشن به یه کنار...که چمیدونم تقصیر خودته و شاید واقعا اینطوریو و ....

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
گاهی وقتا منحرف میشه بحث همه رو نمیشه کنترل کرد

نه عزیزم باز اگه بحث شاخه شاخه بشه وموضوع مهم مطرح شه مشکلی نیس وسط درداستارترومصیبت این واس اون لوس میشه اون اینوقلقلک میده

نه عزیزم باز اگه بحث شاخه شاخه بشه وموضوع مهم مطرح شه مشکلی نیس وسط درداستارترومصیبت این واس اون لوس ...

دقیقا.

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706