2737
2734
عنوان

خاستگارمهندس من

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 99 پست
آخه اونجوری که باید دلم بلرزه وقتی میبینمش یالحظه شماری کنم واسه دیدنش نیستم 

عزیزم این چیزا دیگه بچگانس من خودم عاشق یکی شدم خیلی شدید اوایل میدیدمش ضربان قلبم میرفت بالا

ولی الان با اینکه دوسش دارم ولی خیلی برام عادی شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با یکی بودم ک تو نگاه اول عاشقش شدم قیافه داشت خونه و ماشینم داشت، ولی انسانیت نداشت ولی خائن بود

اینجوری خوبه عزیزم؟

اگه یه ازدواج ناموفق داشتی باید بهتر از ما بدونی که قیافه و عشق و عاشقب های سطحی ضامن خوشبختی نیست اگر غیرازاین فکر میکنی یعنی اینکه شما هنوز امادگی ازدواج نداری

🕊️ free
2731

باید ب دلت بشینه .. اصلا قانون ازدواج سنتی اینکه حداقلش خوش از قیافه کلا این چیزا اومده باشه ازدواج پوفق ی مثلث داره ک ی ضلعش پول یکیش علاقه ی دوطرفه اون یکی اخلاق و قیافه ک دوتاش باید باب دلت باشه .. سه تای اینا مثل هم مهمن

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
اول اولا که کلا میگن اول عاشق شید بعد ازدواج کنید....پس حتما برین مشاوره قبل ازدواج... واسه قیافه ا ...

اتفاقا من خیلی فکر میکنم ببینم میتونم بغلش کنم یانه توفکرم آره ولی واقعی نمیدونم واقعا حس خوبی میده بهم یانه 

واقعا ؟  اخه مشاوره میگفت یه مدت صحبت کنین شاید حستون خوب شه

آخه من چند جا خوندم نوشته بود تو نگاه اول باید به دل بشینه حالا با هر تیپ و قیافه ای، میگفت به این امید که خوب میشه و عادی میشه خودتونو گول نزنید چون نمیشه، میدونی اگر که شرایط طرف خوب باشه ممکنه چشمتو ببندی بگی اوکی میشه ولی نمیشه، اولش مهم نیست زمان که بگذره خودشو نشون میده، من تو اطرافیانم دیدم این مدلی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2738
فکر میکردم عشقه ولی اشتباه میکردم چون خیلی بچه بودم 14سالم بود 

حالا چ اصراری داری بازم زود ازدواج کنی ؟ اون موقع بچه بودی الانم سنت کمه حداقل ی مدت مجرد باش چون هنوزم خیلی رویایی برا ازدواج فکر میکنی 

میگن با کسی باش که عاشقته نه کسی که عاشقشی  اگه واقعا دوست داره و بقیه ویژگی هاشم اوکیه به نظر ...

اینو من میفهمم که شوهر سابقم گفت دوست ندارم برو مردی که دوست داره با تمام ایرادات مرد زندگیه

ن قبول نکن گول این حرفام که میگن عادی میشه و بعد عاشق میشی نخور ی وقت دیدی ازدواج کردی چند روز بعد ع ...

از همین میترسم بعدا عاشق یکی دیگه بشم که خیلی دیر باشه فکرش زندگیمو نابود کنه 

عزیییزم گول این حرفا ک میگن خامی و عشق و دوست داشتن مهم نیست رو نخور من پسرشم دیدم بی عشق ازدواج کردن گند زدن دلت ک جایی نیست باید طرف ب دلت بشینه ک عاشق شی .. 

میگن فردا میگی عاشقش بودم خائن بود و فلان بود . قبول دارم عشق همه چی نی ولی دوست داشتن خیلی مههمه خیلییییی مهم . من پسرشم دیدم بی عشق و دوست داشتن ازدواج کرده از ما درومده .. تاپیک هم تو این نینی سایت هست ک میگن عاشقشم ولی این بدی و اون بدی رو داره ولی بیشتر ازین تاپیکا تاپیکایی هست ک میگن همه چی داره فقط دوسش ندارم هنوز نتونستم عاشق شم فکر کردم میشه نشد . حواست باشه دوست داشتن مهمه گول نخور تو چند برخورد دوست داشتن نیاد دیگه نمیاد

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
عزیزم من 21 هستم خاستگارم 29

اها ببخشید،ولی کلا فکرتو سمت این داستانای خیالی نبر

عشقی درسته ک ماندگار باشه،عشق بدون شناخت هم بوجود نمیاد ،چند جلسه باهاش صحبت کن،اگر دیدی نتونستی دوسش داشته باشی ردش کن 

من خودم کسی رو ک الان عاشقشم بار اول ک دیدمش بنظرم یه پسر ریقوی دروگوی ضعیف سیاسوخته بود 😁

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
من هم قبلا ازدواج کردم ویه دختر ۴ ساله دارم...وازدواج دومم با شخصی هس که مجرده..ازمن کوچیکتره..خوش ق ...

چند سال ازت کوچیکتره ؟ اون چند سالشه شما چند ؟ به نطرم حتما مشاوره برو بچه هم که داری قطعا مشاوره میخوای

2706