2737
2734

خب آدم های متاهل هم همه این کارا رو می کنن. 

یعنی طرف هم مادره 

هم شاغله 

هم سفر میره 

هم با شوهرش خوش می گذرونه. 

ولی همش نچسب میشه آدم مجرد بمونه. حالا اونی که ازدواج بد می کنه بحثش جداست. 

من خودم 27 سالمه. مجردم. سفر و تفریح میرم با خانواده. درآمد هم دارم. ماشین هم تا عید اگه خدا بخواد میگیرم. 

اخه تا کی آدم بمونه. حال نمیده اصن. 

اکثر خانوم های نینی سایتی که این جا میبینی صرفاا فقط خانه دار هستن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاهل بهتره قطعا‌

کسیکه میگه مجردی بهتره شوهر خوبی نداشته

تو سن بالا همسر نیازه

تو سن پایین مجردی

ینی وقتی ۱۸ سالته مجردی بهتره

ولی وقتی ۳۰ سالته متاهلی بهتره

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

همه‌ی اینا رو من هم در مجردی تجربه کردم هم در متاهلی

از زمین تا آسمون فرق دارن

من تا ۲۸ سالگی مجرد بودم از ۲۲ سالگی تنها زندگی کردم ، مجردی سفر رفتم،درس خوندم کار کردم ولی از وقتی ازدواج کردم شاید ۳و۴ بار با دوستام سفر رفته باشم خارج از اون یا با همسرم رفتم یا سفر کاری بوده

اکثر کسانی که از مجردی متنفرن مجردی بدی داشتن و آزادی نداشتن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
اکثر خانوم های نینی سایتی که این جا میبینی صرفاا فقط خانه دار هستن 

من ماهی 3درمیارم.

خرج هم میکنم. ولی حال نمیده مجردی. 

حتی دوست دارم خارج هم برم. پولشو دارم. ولی دوست دارم یک عشق کنارم باشه برم. حال نمیده اصن. 

2738
همه‌ی اینا رو من هم در مجردی تجربه کردم هم در متاهلی از زمین تا آسمون فرق دارن من تا ۲۸ سالگی مجرد ...

خب من دوستی ندارم که با من سفر بیاد. با خانواده میرم. 

ولی دو نفره عشقولانه بیشتر حال میده. 

مجرد موندن برای کسی خوبه که استقلال مالی داشته باشه و خانواده متعصب نداسته باشه که بهش گیر بدن به نظرم برای دختر سن ۲۳ تا ۳۰ خوبه برای ازدواج 

البتع ازدواج به هر قیمت خوب نیس

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

خب میخوان یه کم از فشاری که روی طرف هست کم کنن اینو به کسایی میگن که بخاطر مجردیشون افسرده شدن نه کسی که خواستگار داره و در شرف عقده 

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف

حق با شماست، با فرهنگ اکثر خانواده ها و شرایط جامعه، اصلا نمیشه عشق و حال کرد تو مجردی، مثلا کسایی که باید تا ساعت خاصصی خونه باشن، کسایی که تم مذهبی دارن و رابطه ندارن، در حالی که اونم مثل غذا خوردن یه نیاز هست، کسایی که دوست های پولدار و مهمونی و پارتی آنچنانی نمیرن، کسایی که مجبورن با فرهنگ خانواده کنار بیان، با همونا سفر و تفریح برن(واقعا بعد یه سنی بیشتر ضعف اعصاب میاره تا خوشگذرونی) 

استقلال ندتری، با دکور و محلیت، وسایل خونه و اتاق مستقل مشکل داری تو مجردی، ولی باید تحملش کنی

کلا سخته، من خودم تجربه کردم

منم اینو میگم همه چی دارم دوست دارم متاهل شم ولی اونی که میخوام نی😐

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕

عزیزم اونها کاملا اشتباه فکر میکنن و متاسفانه طبق تجربه ی خودشون راهنمایی میکنن که کار خیلی بدیه. همونجور که مجردی هم خوبه هم بد. متاهلی هم همینجوره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706