2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اصلا

فقط قلقلک داره.

درد واسه بعد از انجامشه که هر هشت ساعت باید مسکن بخوری

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2731
عصب کشی همیشه دو مرحله است اگه برات انتی بیوتیک نوشته حتما سر وقت بخور تا درد نکشی

خوردم ولی هنوز یکم درد می‌کنه دفعه اولش ک خیلی درد داشت داشتم غش میکردم   

2738
دندونم عفونت داشت نفهمیدم چکارش کرد

نگران نباش. به هر حال بی حس می کنه. خودتم می تونی بگی زیاد بی حس کنه. چون من یه بار دندونمو پر می کردم. درد داشتم ولی چیزی نگفتم تا تموم شد. 

دکتر گفت درد داشت؟ گفتم کمی.

گفتم خودم عمدا کم بی حس کردم. چون بی حسی آدمو اذیت می کنه. گفتم الان یه ذره تحمل کنی بهتر از یه ساعت تحمل بی حسیه!  

هر چیه جلسه ی اولش سخت تره. راحت برو و تمومش کن. دندون اینجوریه. هر چی پشت گوش بندازیم بدتر می شه. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!