2733
2734
عنوان

شده برید دکتر سوتی بدین پیشش

| مشاهده متن کامل بحث + 4416 بازدید | 34 پست

چند ماه پیش پام سوخت رفتم دکتر آمپول داد بردم بهداشت گفتن اینارو آدم سالم بزنه میمیره چرا دکتر داده. برگشتم سرش هوار میکشیدم تو میخوای منو بکشی  .نه اینکه آدم مهمی بودم فکر کردم میخواد سربه نیستم کنه😁😁هروقت میبینمش  دوست دارم زمین ذهن باز کنه منو ببلعه 😔

بدرود یا درود؟!!!    

تا درودی دیگر بدرود😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا درودی دیگر بدرود😂😂

یه سیب سبزم با طعم تررررش اما خواستنی!     یه مدت نبودم چون در حمایت از تحریم همگانی سایت از ۳۰ آذر نیومدم تا امروز (10/24)، اما مثل اینکه اون جنبش شکست خورده 😶

یکم سخته مکانیسم پیام دادن ایکاش مثل تل یا وات بود 😓😓

یه سیب سبزم با طعم تررررش اما خواستنی!     یه مدت نبودم چون در حمایت از تحریم همگانی سایت از ۳۰ آذر نیومدم تا امروز (10/24)، اما مثل اینکه اون جنبش شکست خورده 😶
2731