2726
عنوان

شده برید دکتر سوتی بدین پیشش

4399 بازدید | 34 پست

یه سری رفته بودم دکتر زنان وقتی خواستم از روی تخت بلند بشم دنبال لباس زیرم میگشتم هی زیر تخت ونگاه میکردم پیداش نمیکردم روی تخت بلند شده بودم دکتره گفت خانوم چی میکنی گفتم دکتر لباس زیرم نیست گفت وااااا یعنی چی مگه میشه بازم گشتم پیدا نکزدم اخر یهو که خم شدم دیدم کشیدم روی زانوم یه بافت بلند تنم بود نگو ندیدم اصلا نمیدونم حواسم کجا بود اون لحظه خیلی خجالت کشیدم دیگه پیش اون دکتر نرفتم 🤣😅

😂😂😂😂😂

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایی خدا خخخخخ  

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2728

اونروز شوهرم زیر نافش درد میکرد بردیم سونو بعد یهو هول شدم به دکتر گفتم اقای دکتر از ترموستاتش نیست 😫😫😓😓...خییییلی خجالت کشیدم...میخاستم بگم پروستات نمیدونم چرا ترموستات لعنتی از دهنم پرید😲😲🤒🤒کلا اومدم خونه هم تا دوسه روز یادم نمیرفت شوهرمم کلا بهم میخندید🤕😞😖

آپاندیس بودم دکتر مرد بود چند تا اومدن معاینه کردن آخریش گفت شاید تخمدانات باشه ن برداشتم ن گذاشتم گفتم منکه تخمدان ندارم 😂😂😂دکترم ۱ساعت فقط میخندید 😂😂😂

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352

اره 

رفتم سونو قلقلکی ام شدید.....

خودت دیگه فک کن چی شد 

من هر هر هرررررررر

دکتره هم خندش گرفته بود 🤐🤐😐😐😐😂😂😂😂😂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
اره  رفتم سونو قلقلکی ام شدید..... خودت دیگه فک کن چی شد  من هر هر هرررررررر دکتره هم ...

باز من میرفتم سونو فشار میداد دستمو میزاشتم رو دست دکتر مرد ک فشار نده.احساس میکردم بچمم دردش میاد😶😶😶ولی نموند سقط شد😩😩

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
اونروز شوهرم زیر نافش درد میکرد بردیم سونو بعد یهو هول شدم به دکتر گفتم اقای دکتر از ترموستاتش نیست ...

واااااااای نمیری 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ترموستات

بازم خداروشکر که الحمد الله وگرنه والا بخدا :|
آپاندیس بودم دکتر مرد بود چند تا اومدن معاینه کردن آخریش گفت شاید تخمدانات باشه ن برداشتم ن گذاشتم گ ...

وایی خخخه

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2706