2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یا خدا 

🙄🙄🙄🙄

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2731
چجوری، یعنی خونه مادرشوهرم توی یکی از اتاقا داری زندگی میکنی؟ 

اره دقیقا طبقه جدا نیست تو یک ساختمان دوتا اتاق کنار هم

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی
2738
زن داداشه عروسمون 15 سال تو یه اتاق مادرشوهرشون بودن،تازه مستقل شدن

وای چقدر صبور بودن...خدا انشالله به همه واستارتر جان به زود زود یه خونه مستقل بده

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

من تو طبقه جداک هستم سختمه میخوام برم.بااینکه خوبن ولی دلم نمیخواد باشم اینجا

تویه خونه بودم تاالان ....

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

مگه خونه باباتون به صلابه کشیده میشید که راضی میشید برید یه اتاق از خونه مادرشوهر؟؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

عروس عموی بیچارم تو یه اتاق ۹متری با ۲تا بچه از سال۸۹ داره زندگی میکنه

خیلی براش ناراحتم.خاک تو سر شوهر احمقش کنن

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706