2737
2739

ببنید ی پسری قبلا  دوست دختر داشته و میره خواستگاریش و تو اون زمان وقتی پیشنهاد فلان دخترو بهش میدن میگع نننننن  عصبانی مسگیشه اون مث خواهرمع و اینا حالا یعد چن ماه یسال که ماجرای اون دوس دخره یه خاطز مامانه مسره کنسل شد خانواده اون پسر از همون دختر فلانی خواستگاری میکنن نظرتون چیه؟ دختر فلانی به اون پسره فک کنه کار درستیه یا نه؟یا از همون اول ردش کنن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رد کنه بابا معلومه پسره نمیخواد 

پس فردا میگع خانوادم بزور اوردنم 

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

بابا نمیخواد دختره رو دیگه این پیله بازیا چیه!!!!

چرا نمیذارید یکی که دوستش داره رو باهاش ازدواج کنه 

حتی به غلط!!!!

قرار نیست هزار دفعه زندگی کنه که

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738
اصلا متوجه صحبت استارتر نشدم.

من تازه شدم بهد کلی تاپیک😂میگه یه پسری میره خواستگاری دوس دخترش بعد بهم میخوره تو این اوضاع یه دختری رو بهش پیشنهاد میدن میگه نه اون مث خواهرمه تموم

🌱