2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

هیع خدا رحمتش کنه

می‌گما بعضیا تا وقتی زنده ن کسی نمیشناستشون تا میمیرن یهو کلی عکس پروفو استوری و اینا میزارن

مثلاً خود من مرتضی پاشایی و نمی‌شناختم تا وقتی مرد 

2738
هیع خدا رحمتش کنه می‌گما بعضیا تا وقتی زنده ن کسی نمیشناستشون تا میمیرن یهو کلی عکس پروفو استوری و ...

مارادونا رو که خداییش سالهاست اهالی فوتبال میشناسنش

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

امروز دفن میلیونی گرفتن تو آرژانتین

تو ناپولی ایتالیا هم مراسم گرفتن

منتظر موج بعدی کرونا باشیم؟؟؟؟؟؟

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
مارادونا رو که خداییش سالهاست اهالی فوتبال میشناسنش

والا من اونو هم نمی‌شناختم 😅😅

منظورم اینه که تا وقتی زندس نه چیزی در موردش مطالعه میکنن و اینا تا میمیره یهو میبینی همههه عکسشو گذاشتن پروفشون⁦🤦🏻‍♀️⁩

2706