2733
2734
عنوان

تاپیکو واسه خالم میزنم

217 بازدید | 27 پست

شوهرخالم قبلا خواستکار دخترخالش بوده ..مادرشوهرخالم همش از دختره میگه. دختره سه چهارساله ازدواج کرده ..حالا نقاشی میکشه  خالم رو این دختره حساسه ...مادرشوهرخالم هی میگه دخترخواهرم نقاشی بلده و فلان شوهر خالمم گفته اره عکس ادم میخواسته بکشه عکس خیوون از اب دراومده این دختره بلد نیست اب دهنشو جمع کنه چطور نقاشی میکنه ..بعدا شوهرخالم ب خالم میگه خواستم مسخرش کنم ..ی سوال دارم بنطرتون شوهرخالم باید سکوت میکرد ومحل نمیداد یا همین حرفی ک زده خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه جلوی خالت گفته ک خوبه شاید خواسته مثلا از خانمش حمایت کنه شایدم حرصش گرفته ازش 😕

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
نمیدونم مخم هنگ کرد فعلا دست نگه دارید تا حالم جا بیاد😐😁

☕️اینو بخور فشارت بیاد سر جاش شیرینش کردم😂

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
2738
2706